Tego nie dało się słuchać. Problemy podczas meczu Napoli - Real

1

Kibice chcący obejrzeć hitowy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy SSC Napoli z Realem Madryt napotkali niespodziewane problemy. Komentatorów Polsat Sport Premium 1 praktycznie nie było słychać.

Tego nie dało się słuchać. Problemy podczas meczu Napoli - Real
Na głównym: Piotr Zieliński, w ramce: Marcin Lepa i Piotr Kobierecki (PAP, CIRO FUSCO)

Wtorkowy mecz SSC Napoli - Real Madryt w Lidze Mistrzów to prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej. W ekipie mistrza Włoch gra Piotr Zieliński, który znalazł się na to spotkanie w wyjściowej jedenastce.

Transmisję z tego meczu przeprowadzała stacja Polsat Sport Premium 1. Do komentowania tego spotkania został wyznaczony duet Marcin Lepa i Piotr Kobierecki, ale przez dłuższy czas towarzyszyły im potężne zakłócenia.

Mimo że para komentatorów praktycznie krzyczała do mikrofonów, mogliśmy zrozumieć tak naprawdę co trzecie wypowiadane przez nich słowo. Charczało, trzeszczało, piszczało. Tego nie dało się słuchać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: zwierzę wpadło na murawę. Podczas meczu!
"Mamy nadzieję, że uda się wrócić do Marcina i Piotra. Mamy techniczne problemy" - dowiedzieliśmy się, gdy przełączono komentarz do studia Polsatu Sport.

Problemy zostały na szczęście szybko zażegnane. Po około pięciu minutach jakość dźwięku wzrosła - i co najważniejsze - dało się już usłyszeć, co do powiedzenia mają Marcin Lepa i Piotr Kobierecki.

Autor: MBB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić