To będzie kolejny rywal Szpilki? Obaj są chętni

Artur Szpilka na stałe przeniósł się do MMA, gdzie szuka kolejnych wyzwań. Jego nazwisko jest atrakcyjne dla potencjalnych rywali. Jeden z nich zgłosił się do walki.

Artur Szpilka odpowiedział Don KasjoArtur Szpilka odpowiedział Don Kasjo
Źródło zdjęć: © Instagram

Kilka dni temu Artur Szpilka stoczył swoją drugą walkę w MMA. Tym razem wszedł do klatki High League, mierząc się z Denisem Załęckim. Były pięściarz wygrał ten pojedynek, ponieważ jego przeciwnik szybko nabawił się urazu. Zresztą doznał go jeszcze przed walką, ale mimo wszystko nie chciał odpuszczać.

Po walce Szpilka przyznał, że nie czuje się dobrze we freak fightach i zamierza stawiać tylko na sportowe pojedynki. Wszystko wskazuje na to, że kolejny stoczy w federacji KSW.

Chętnych do walki ze "Szpilą" nie brakuje. Na Instagramie takie chęci wyraził Mateusz "Don Diego" Kubiszyn, który w przeszłości również pokonał Załęckiego.

Mam nadzieję, że nie będą kombinować z rewanżem i dojdzie do walki mojej z Arturem. Bardzo bym tego chciał. Sam Artur mówił, że wolałby walczyć ze mną, niż z Denisem - przyznał "Don Diego".

Na odpowiedź Szpilki w mediach społecznościowych nie trzeba było czekać zbyt długo.

Ja też jestem chętny. Szanuję za osiągnięcia - sportowo sztos - napisał Szpilka.

Ale przypomniał też jednocześnie, że póki co zamierza walczyć dla KSW. Nie wykluczył, że taki pojedynek mógłby odbyć się właśnie w federacji należącej do Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Z komentarzy kibiców wynika, że chcieliby zobaczyć taką walkę. A jeśli obie strony są ku temu skłonne, niewykluczone, że włodarze spełnią oczekiwania fanów.

Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)

Wybrane dla Ciebie