o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Wesele kosztowało fortunę. Córka Tomasza Adamka wyszła za mąż

342
Podziel się

Jedzenie pierwsza klasa, uroczystość na zamku i polski DJ. "Super Express" odsłonił kulisy ślubu córki Tomasza Adamka w Stanach Zjednoczonych. Impreza kosztowało potężną sumę, ale pięściarz nie żałował pieniędzy na wesele córki.

Wesele kosztowało fortunę. Córka Tomasza Adamka wyszła za mąż
Pierwszy taniec pary młodej (Instastories Weronika Adamek)
bEaqRfNh

Według pierwszych planów ślub miał odbyć się w Polsce. Na razie organizowanie wesel w naszym kraju jest jednak jeszcze zabronione ze względu na obostrzenia pandemiczne. Jeśli jednak zakażenia koronawirusem dalej będą spadać, to od 15 maja będzie możliwość organizowania wesel dla 20 osób na świeżym powietrzu.

Córka Tomasza Adamka, Roksana, jej mąż i rodzice już kilka tygodni temu zdecydowali się jednak przenieść uroczystość weselną do USA. Huczna impreza odbyła się we wnętrzach prawdziwego zamku w New Jersey w sobotę 1 maja. Para młoda wyglądała zachwycająco. Weronika Adamek, druga z córek Adamka, pokazała na swoim instastories pierwszy taniec młodej pary:

bEaqRfNj

Dziennikarze "Super Expressu" dotarli do kulisów wesela Roksany Adamek. Przede wszystkim do USA nie mogła, z powodu obostrzeń pandemicznych, przylecieć rodzina polskiego pięściarza. Byli jednak z uczestnikami wesela wirtualnie, bowiem całą uroczystość mogli obserwować w internecie.

Wesele było prawdziwym królewskim przyjęciem. Według "Super Expressu" kosztowało około 70 tysięcy dolarów, czyli 266 tysięcy złotych. Córki dla Tomasza Adamka są jednak bardzo ważne, więc pięściarz nie miał kłopotów z tym, by wydać dużą sumą na tak ważną uroczystość.

bEaqRfNp

Podczas wesela goście mogli skosztować najwyższej jakości sałatek, steków, ryb i kurczaka. - Jedzenie pierwsza klasa - powiedział dla "Super Expressu" jeden z zaproszonych gości. Co ciekawe, za oprawę muzyczną uroczystości odpowiedzialny był jeden z polskich DJ.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: polska fitnesska na Dominikanie. Wygląda jak milion dolarów
bEaqRfNK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(342)
normalny
2 tyg. temu
Huczna impreza odbyła się we wnętrzach prawdziwego zamku w New Jersey ???
normalny
2 tyg. temu
...Huczna impreza odbyła się we wnętrzach prawdziwego zamku w New Jersey. Ciekawe z którego wieku ten niby zamek?
san
2 tyg. temu
jedyne prawdziwe zamki w usa to błyskawiczne i hokejowe
bEaqRfNL
Ola
2 tyg. temu
tam mozna? tak sie wypinac na swoj kraj
Wilk
2 tyg. temu
Im większe bajery weselne, tym krótsze pożycie małżeńskie!!!! Pożyjemy, zobaczymy. Oczywiście życzę im wspólnego dożycia małżeńskiego co najmniej do 50-tej rocznicy!!!!!!!
Nicky
2 tyg. temu
Prawdziwy zamek w New Jersey? Krzyżacki czy templariuszy? Czy psa Huckleberry?
Szczęśliwa
2 tyg. temu
I co z tego. My mieliśmy przyjęcie w domu dla najbliższych. Było wspaniale. Od ślubu mija 20 lat. Dzieci rosną.
Lena
2 tyg. temu
Wypasione wesele. Ja raczej bym nie chciała takiego mieć. Lubię takie imprezy do 150 osób. W zeszłym roku byłam na weselu 120 osobowym i każdy dobrze się bawił. Nie było ono jakieś mega wystawne i w pałacu. W kopercie nie dawało się też milionów. Ja wrzuciłam 400 zł i vouchery do symulatora lotów w Lesznie. Młodzi zadowoleni i to najważniejsze.
Biały Polak
2 tyg. temu
Córa podobno nieźle wali z piąchy, nauka Taty nie poszła w las. Zobaczymy czy zięciunio wytrzyma pierwsze lanie
Brajan
2 tyg. temu
Jeżeli wesele kosztowało fortunę, to młodzi będą żyli długo i szczęśliwie ! Zawsze mówiłem że Tomek to dobry bokser, ale prosty ( religijny ) chłop i co z tego, że się szybko uczy, jak efektów nie widać.
krysia
2 tyg. temu
No, kurczaki to chyba ściągnął z Polski, bo u nas takie dorodne, spasione antybiotykami i ochlane wodą:)))
Hrabia Poniem...
2 tyg. temu
Byłem kiedyś na weselu w Stanach. Wielkie mecyje. Kicz i jeszcze raz kicz....
Mary
2 tyg. temu
ojejej ale paskudne komentarze.. A ja chciałam napisać, że piękne zdjęcie, jak z bajki, piękna para i taniec, no i oczywiście DUŻO SZCZĘŚCIA!
bEaqRfND
Marian i Barb...
2 tyg. temu
Roksana . Piękne polskie imię . Pewnie po babci ze strony tatusia.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić