aktualizacja 

To naprawdę on! Nie do wiary, jak wygląda "najsilniejsze dziecko świata"

8

Kilkanaście lat temu sieć obiegło nagranie z udziałem Giuliano Stroe, który był znany jako "najsilniejsze dziecko świata". Muskulatura oraz siła chłopca robiły wtedy wrażenie. Stroe pokazał w mediach społecznościowych, jak obecnie wygląda.

To naprawdę on! Nie do wiary, jak wygląda "najsilniejsze dziecko świata"
Giuliano Stroe (Instagram, Giuliano Stroe)

Giuliano Stroe w opublikowanym nagraniu pokazywał, jak wykonuje dane ćwiczenia. Pięcioletni wówczas Rumun robił niemałą furorę. Co więcej został nawet wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.

W rekordowym czasie przeszedł bowiem na rękach odległość dziesięciu metrów z obciążającą piłką między nogami. Dorzucił też rekord świata w liczbie pompek wykonanych pod kątem 90 stopni - takich, w których stopy nie dotykają ziemi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ależ kontra! Wystarczyło tylko jedno podanie

Mimo wszystko pojawiały się pewne wątpliwości. Szczególnie co do obciążeń oraz jego młodego wieku. Oberwało się m.in. ojcu chłopca - Lulianowi.

Rodzic odpowiedział na zarzuty w dwóch zdaniach. - Straszyli mnie, że nie będzie prawidłowo rosnąć, ale nie ma na to dowodów. Ciężka praca i sportowe ćwiczenia zawsze są dobre - stwierdził.

Giuliano Stroe pokazał w mediach społecznościowych, jak wygląda. Rumun nie skupia się już na budowaniu sylwetki, choć wciąż jest wysportowany. Wszystko przez to, iż z młodszym bratem Claudio trenują boks.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MABY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić