Tym na co dzień zajmują się rodzice Piotra Żyły. Znów dotknęły ich obostrzenia

13

O Piotrze Żyle wszystko już napisano, ale rodzice aktualnego mistrza świata dotychczas pozostawali w cieniu syna. Wiemy jednak, czym zajmują się na co dzień. Od soboty po raz kolejnych ich działalność musiała zostać zawieszona.

Tym na co dzień zajmują się rodzice Piotra Żyły. Znów dotknęły ich obostrzenia
Piotr Żyła (Instagram)

Piotr Żyła jest jednym z najpopularniejszych skoczków na świecie. W mediach społecznościowych rekordy popularności biją materiały wideo z wywiadami ze skoczkiem. Wiślanin żartami sypie jak z rękawa, a jego charakterystyczny śmiech jest nie do podrobienia.

Żyła to jednak nie tylko skoczek znany z żartów. Kilka lat temu dołączył do światowej czołówki skoczków i nie wypadł z niej. Osiągnął wiele sukcesów, a największy na przełomie lutego i marca tego roku. W Oberstdorfie, po fenomenalnych skokach, został indywidualnym mistrzem świata na skoczni normalnej. Kilka dni później poprowadził kolegów do brązowego krążka w konkursie drużynowym.

Radości z wielkich sukcesów syna nie ukrywają jego rodzice: Ewa i Zbigniew. Okazuje się, że małżeństwo prowadzi Pensjonat w Ustroniu, mieście wypoczynkowym w powiecie cieszyńskim.

"Pensjonat Źródełko to dom rodzinny Piotra Żyły Reprezentanta Polski w Skokach Narciarskich. Nasz Syn w ciągu swojej kariery sportowej korzysta ze wsparcia naszej bazy rehabilitacyjnej i żywieniowej co jak widać służy jego zdrowiu i kondycji ku zadowoleniu oddanych mu rodziców. Źródełko to uroczy, elegancki i przytulny Pensjonat o niepowtarzalnej atmosferze, starający się spełnić wymagania wszystkich gości" - czytamy na stronie internetowej pensjonatu, położonego 2 km od centrum miasta.

Niestety przez pandemię koronawirusa rodzice Piotra Żyły po raz kolejny musieli przerwać przyjmowanie gości. Przypomnijmy, że od soboty 20 marca, ze względu na bardzo dużą liczbę zakażeń w Polsce, po raz kolejny rząd wprowadził tzw. lockdown. Zamknięte zostały m. in. hotele i pensjonaty. Tym samym rodzice Piotra Żyły znów musieli zaprzestać swojej działalności przynajmniej do 9 kwietnia, bo do tego dnia na razie obowiązuje lockdown.

Zobacz także: Lockdown. Hotele do zamknięcia. Znów zacznie się kombinowanie
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić