Tym zagraniem wysłał rywala do szpitala. Ogromne zamieszanie na placu gry

4

Do groźnego zdarzenia doszło podczas meczu ligi NHL pomiędzy New York Rangers z Chicago Blackhawks. Zawodnik gości Jacob Trouba brutalnie, ale zgodnie z przepisami, potraktował Jujhara Khairę. Gracz miejscowych stracił przytomność i trafił do szpitala.

Groźna sytuacja na meczu NHL (Facebook)

Sytuacja miała miejsce w drugiej tercji spotkania. Blackhawks remisowali wtedy z Rangers 2:2. Gdy gospodarze wyprowadzali krążek z własnej tercji, w Jujhara Khairę wjechał Jacob Trouba.

Jego wejście było ostre, ale zgodne z przepisami. Dla Khairy okazało się jednak na tyle niefortunne, że gracz Blackhawks stracił na krótko przytomność.

Na lodowisku doszło do zamieszania. Koledzy klubowi Khairy doskoczyli do Trouby. Wywiązała się bójka i do akcji musieli wkroczyć sędziowie, którzy następnie rozdzielili zawodników.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Hokeista w szpitalu. Został brutalnie potraktowany

Poturbowany hokeista musiał trafić do szpitala. Tam przeszedł szczegółowe badania i kolejnego dnia rano mógł już wrócić do domu.

Prognozy są doskonałe i przewidujemy, że szybko wyzdrowieje. W tym momencie jest jednak zbyt wcześnie, aby ustalić harmonogram jego powrotu do gry - przekazał lekarz drużyny Michael Terry w oficjalnym komunikacie.
Nie wydaje mi się, żebym miał reputację zabijaki. Po prostu gram ostro - przyznał Trouba w rozmowie z ESPN. - To było bardzo przerażające i niefortunne. Powiedział mi, że ma się dobrze. Oczywiście nikt tego nie chciał - dodał.

Odnotujmy, że New York Rangers zwyciężyło 6:2. Khaira doznał z kolei wstrząśnienia mózgu.