LAK| 
aktualizacja 

Ukochana Piątka pisze o tęsknocie. Poruszający wpis influencerki

5

Paulina Piątek po raz kolejny podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat otaczającej nas rzeczywistości. Kobieta tęskni za normalnością. Zobacz, co napisała ukochana reprezentanta Polski.

Ukochana Piątka pisze o tęsknocie. Poruszający wpis influencerki
(Instagram)

Kilka tygodni temu Paulina Piątek dała upust swoim emocjom i skrytykowała na Instagramie tzw. "godziny dla seniorów". Rząd Polski wprowadził je jako jeden z elementów walki z pandemią.

Jest kolejny wpis

Żona Krzyszofa Piątka umieściła na swoim Instastories kolejny wpis na temat otaczającej nas rzeczywistości. Kobieta wyraziła tęsknotę za normalnością. Rok 2020 to czas walki ludzkości z pandemią koronawirusa. Piątek musi zapomnieć o zagranicznych podróżach, które uwielbiała. Może do nich wracać jedynie za pomocą pamiątkowych zdjęć.

Jak ja tęsknię za normalnością... Myślę, że kiedykolwiek wszystko wróci do normy, będziemy doceniać każdy wyjazd i każde spotkanie 100 razy mocniej... - napisała Piątek na zdjęciu, na którym widzimy ją, jak patrzy na świat z balkonu swojego apartamentu.

"O tym mówię..." - podsumowała ukochana piłkarza w kolejnym wpisie, dodając wymowny symbol serca.

Myślałam, że 2020 rok będzie tym, w którym będę miała wszystko, czego chciałam. Teraz wiem, że 2020 jest rokiem, w którym powinno się doceniać wszystko, co się ma - brzmi napis w języku angielskim na chodniku.

Paulina Piątek niemal każdego dnia pokazuje swoim obserwatorom kulisy ze swojego życia prywatnego. Na jej Instagramie znaleźć można fotografie prezentujące jej podróże, oryginalne stylizacje czy pasje. Internauci najbardziej uwielbiają jednak te fotki, na których żona Krzysztofa Piątka pokazuje swoje naturalne piękno.

Zobacz także: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić