Szymon Michalski| 

"W Fame dla pieniędzy? Niemożliwe!". Ironiczne słowa utytułowanej bokserki

0

Występ Ewy Piątkowskiej na gali Fame MMA 21 wywołał burzę wśród obserwatorów. Sama zainteresowana dolała oliwy do ognia swoim komentarzem po walce.

"W Fame dla pieniędzy? Niemożliwe!". Ironiczne słowa utytułowanej bokserki
Ewa Piątkowska (PAP, Marcin Obara)

Gale Fame MMA 21 otworzyła walka utytułowanej bokserki Ewy Piątkowskiej i zawodniczki MMA - Klaudii Syguły. Starcie zakontraktowano na trzy rundy, a każda z nich odbywały się w innej formule. Na początek obie zawodniczki mierzyły się w boksie w małych rękawicach, w kolejnej odsłonie walki było to K-1, a ostatnia runda miała odbywać się na pełnych zasadach MMA.

W trakcie walki doszło do nieprzepisowego ciosu Syguły. Aspirująca do startów w UFC zawodniczka przypadkowo kopnęła rywalkę w kroczę, co na kilka minut wstrzymało walkę. Chwilę po wznowieniu Piątkowska ponownie zgłosiła, że otrzymała nieprzepisowe kopnięcie i położyła się na macie

To spotkało się z niepochlebnymi reakcjami kibiców. Sędzia Piotr Jarosz uznał bowiem, że kopnięcie Syguły było czyste. Po chwili przerwy wrócono do walki, jednak do trzeciej rundy już nie doszło - narożnik Piątkowskiej poddał walkę,

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Świątek za mocna dla Sabalenki! Zobacz skrót finału

Postawa byłej mistrzyni WBC wzburzyła fanów. W mediach społecznościowych zarzucili jej brak ambicji i że to, co liczy się dla niej najbardziej, to pieniądze, jakie otrzymała za występ na gali.

"Piątkowska wyszła tylko po pieniądze, zero charakteru i woli walki, ale czego się spodziewać" - napisał jeden z kibiców pod postem Ewy Piątkowskiej na Instagramie.

Na odpowiedź zawodniczki nie trzeba było długo czekać. Piątkowska pokusiła się na zamieszczenie ironicznego komentarza, co tylko podburzyło i tak zirytowanych już internatów.

"W Fame dla pieniędzy? Niemożliwe!" - napisała. W komentarzach pojawił się także szereg innych nieprzychylnych wpisów. "To miała być walka?", "Ambicjo sportowa, halo, gdzie jesteś?", "Przykre, że zabrakło ci woli walki" - czytamy.

Dodajmy, że po walce Piątkowska wyzwała do walki Dominikę Tajner. Fakt ten także nie spodobał się fanom. "Nie dokończyłaś jednej walki, a wywołujesz przeciwniczki do dwóch następnych. Słabe to" - napisał jeden z obserwatorów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić