W Tokio zdobyła złoto. Teraz usłyszała straszną diagnozę

11

Jeszcze niedawno cieszyła się z wielkiego sukcesu sportowego. Teraz spadł na nią wielki ciężar. Niemiecka pływaczka usłyszała straszną diagnozę.

W Tokio zdobyła złoto. Teraz usłyszała straszną diagnozę
Elena Krawzow (Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images for New Zealand Paralympic Committee) (GETTY, Dean Mouhtaropoulos)

Elena Krawzow jest niepełnosprawną pływaczką, która od lata święci wielkie sukcesy. Podczas ostatnich igrzysk paraolimpijskich sięgnęła po złoty medal. Cierpi na chorobę Stargardta, który doprowadził do znacznej utraty wzroku.

O Krawzow było również głośno na całym świecie za sprawą gorącej sesji zdjęciowej. W październiku 2020 roku została pierwszą paraolimpijką na okładce "Playboya".

Teraz znów mówi się o niej, ale niestety okoliczności tym razem są bardzo smutne. U pływaczki z dysfunkcją wzroku wykryto guza mózgu.

Nigdy bym nie pomyślała, że ​​wizyta u lekarza wyrwie mnie z życia. Od Tokio nękają mnie bóle i zawroty głowy. Po wszystkich spotkaniach i wakacjach chciałem wyjaśnić, co jest tego przyczyną - napisała na Instagramie, opisując okoliczności, w jakich usłyszała straszną diagnozę.

Pływaczka nie zamierza się załamywać. Chce zająć się zdrowiem, a później wrócić do tego, co kocha najbardziej.

Teraz muszę najpierw zadbać o zdrowie, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, wrócę do sportu wyczynowego! Obiecuję!
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Skandaliczne zachowanie albańskich kiboli podczas meczu z Polską. W przeszłości już widzieliśmy takie obrazki
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić