Walczył na Fame MMA, a teraz może trafić do więzienia. Nie uwierzysz, co chciał ukraść

30

Szymon "Szymool" Besser może ponieść srogie konsekwencje za występek, jakiego dopuścił się na jednym ze swoich streamów. W przeszłości walczył na gali Fame MMA, a teraz może trafić do więzienia.

Walczył na Fame MMA, a teraz może trafić do więzienia. Nie uwierzysz, co chciał ukraść
Dawid Rzeźnik wygrał z Szymonem Besserem (Twitter)

Szymon "Szymool" Besser jest streamerem, określany też przez niektórych patostreamerem, który na co dzień prowadzi transmisje na platformie Kick. Wcześniej robił to za pośrednictwem popularniejszego serwisu Twitch, ale jego kanał został zablokowany, bo Besser wielokrotnie dopuszczał się łamania regulaminu platformy. Niewiele go to nauczyło.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ma "młotek" w nodze! Tak strzela syn Zinedine'a Zidane'a

Jak informuje portal nowosci.com.pl, Besser, znany też jako "Szymool" usiłował wynieść stułę z konfesjonału kościoła NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Wizytę w sanktuarium transmitował na wspomnianej platformie Kick i pokazał, gdy chowa przedmiot do plecaka.

Fanty zabrane - komentował.

Skandaliczna akcja zakończyła się jednak niepowodzeniem. Besser został zatrzymany przez ochroniarza, który zażądał zwrotu stuły. Jeden z polityków, Dariusz Matecki, zapowiedział, że postępowanie patostreamera zostanie zgłoszone do organów ścigania. Zabezpieczono już nagranie z transmisji, które będzie podstawowym dowodem w sprawie. "Szymool" może ponieś konsekwencje nie tylko ze względu na próbę kradzieży, ale też może odpowiedzieć za obrazę uczuć religijnych.

Szymon "Szymool" Besser w przeszłości próbował swoich sił we freak fightach. Na 16. edycji gali zestawiony został z Dawidem Rzeźnikiem i nie dawano mu żadnych szans. Walka potrwała ostatecznie pełne trzy rundy i dopiero decyzją sędziów wygrał ją Dawid Rzeźnik. Biorąc pod uwagę jego aktualne problemy, trudno spodziewać się, aby otrzymał kolejną szansę we freakfightowej organizacji.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić