VDB| 

Walka Musk vs. Zuckerberg jednak się nie odbędzie? Wymowny wpis

11

Kilka dni temu wydawało się, że z pojedynkiem Mark Zuckerberg vs. Elon Musk wszystko jest już ustalone. Jednak nic bardziej mylnego. Właściciel Meta Platforms za pośrednictwem Threads zamieścił wymowny wpis, który poddaje to starcie wielkiej wątpliwości.

Walka Musk vs. Zuckerberg jednak się nie odbędzie? Wymowny wpis
Elon Musk vs. Mark Zuckerberg (Licencjodawca)

Początkowo wydawało się, że to zwykły żart ze strony Elona Muska. Właściciel m.in. Tesli i X (dawny Twitter) lubi zaczepiać inne gwiazdy w mediach społecznościowych. Tak też było i tym razem kiedy zaproponował walkę samemu Markowi Zuckerbergowi. Media na całym świecie podchwyciły ten temat i wszystko przybrało niesamowity obrót.

Musk i Zuckerberg jednak nie będą walczyć?

Z dnia na dzień obaj biznesmani otrzymywali kolejne propozycje walki. Nawet polskie Fame MMA chciało ich widzieć u siebie. Ostatecznie mieli oni dojść do porozumienia w sprawie stoczenia walki charytatywnej, która odbyłaby się w legendarnym rzymskim Koloseum. Takie informacje pojawiły się w ostatnim wpisie Elona Muska w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co za gol! Po tym strzale komentator oszalał

Wygląda jednak na to, że do tego starcia nie dojdzie. Do ostatnich doniesień za pośrednictwem Threads odniósł się drugi z zainteresowanych. Wyraźnie on zasugerował, iż sprawa jest bardziej skomplikowana. Chociaż Zuckerberg wydaje się być gotowy do walki, to Musk zdaje się przed nią uciekać.

"Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że Elon nie mówi poważnie i czas iść dalej. Zaproponowałem prawdziwą datę. Dana White zaproponował, że zrobi z tego prawdziwy pojedynek charytatywny. Elon nie potwierdza daty, potem mówi, że potrzebuje operacji, a teraz zamiast tego prosi o zrobienie rundy próbnej na moim podwórku. Jeśli Elon kiedykolwiek poważnie myśli o prawdziwej dacie i oficjalnym wydarzeniu, wie, jak się ze mną skontaktować. W przeciwnym razie czas ruszyć dalej. Skupię się na rywalizacji z ludźmi, którzy poważnie traktują ten sport" - napisał Mark Zuckerberg.

Zuckerberg jest w imponującej formie

Poirytowanie Marka Zuckerberga nie może dziwić. Biznesman nie słynie z gierek medialnych, które za to są domeną Elona Muska. Amerykanin za to w ostatnim czasie bardzo mocno poświęcił się sportom walki i nawet miał okazję trenować z zawodnikami UFC (ci chwalą jego obecną formę). Dlatego, mimo zdecydowanie gorszych warunków fizycznych, Zuckerberg wydaje się być murowanym faworytem w ewentualnym starciu z właścicielem Tesli.

Zuckerberg w ostatnim czasie wbił również ogromną szpilkę Muskowi na ich kluczowym polu... czyli biznesie. Meta Platforms wykorzystało zawirowanie wokół Twittera (obecnie X) i stworzyło konkurencyjny portal Threads. Ten z miejsca stał się ogólnoświatowym hitem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić