Weekend w SPA Martyny Grajber-Nowakowskiej. Nie była tam sama

1

To będzie wyjątkowy sezon siatkarki Martyny Grajber-Nowakowskiej. Przyjmująca postanowiła zagrać po raz pierwszy zagranicą i przeniosła się z Tauron Ligi do włoskiej Serie A.

Weekend w SPA Martyny Grajber-Nowakowskiej. Nie była tam sama
Martyna Grajber (Instagram.com)

Martyna Grajber jest jedną z najlepszych polskich przyjmujących. W tym roku nie znalazła się w kadrze, bo Stefano Lavarini postanowił powołać zawodniczki o nieco innej charakterystyce. Tym samym na przyjęciu w reprezentacji Polski grają m.in. Zuzanna Górecka, Weronika Szlagowska czy Olivia Różański.

Dzięki temu Grajber już jest w nowym klubie. W sezonie polska siatkarka 2022/2023 grać będzie we włoskim Unionvolley Pinerolo. To beniaminek Serie A. Dla doświadczonej siatkarki będzie to debiut w Italii.

Granie we Włoszech zawsze było moim marzeniem. W swojej karierze zawsze też szukałam klubów z wielką determinacją i energią, a Pinerolo jest zdecydowanie jednym z nich i pokazał to podczas walki o Serie A1 - mówiła po podpisaniu kontraktu.

Jest daleko od rodziny, ale może się czuć tam dobrze. W okolicy Pinerolo gra wiele jej koleżanek. Ostatni weekend spędziła w SPA z Kają Grobelną. To Polka, która występuje z belgijskim paszportem. Siatkarki grały ze sobą w Budowlanych Łódź.

Zawodniczki spędziły czas w SPA blisko granicy z Francją. Kaja Grobelna jest atakującą i występuje na pozycji atakującej. Nie gra w kadrze, więc również dołączyła już do klubu. Siatkarki nie mają do siebie daleko, więc jest szansa, że w trakcie wolnych dni będą mogły się ze sobą spotykać.

Do ligowego sezonu pozostało trochę czasu. Najlepsze ekipy świata pod koniec września rozpoczną mistrzostwa świata, które zostaną rozegrane w Polsce i Holandii.

Zobacz także: Była gwiazda sportu próbuje sił w tanecznym show. Tak sobie radzi (wideo)
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić