LAK| 

Wesele na wielki wypasie. Znana osobistość na imprezie córki Małysza

47

Wyciekają kolejne szczegóły z wesela Karolina Małysz, córki Adama, jednego z najlepszych polskich sportowców w historii. Okazuje się, że muzyką zajmował się jeden z bardziej znany DJ-ów w Polsce. Przejechał mnóstwo kilometrów, by dotrzeć na imprezę.

Wesele na wielki wypasie. Znana osobistość na imprezie córki Małysza
Na zdjęciu: Karolina Małysz (Instagram)

To był niezwykle ważny dzień w rodzinie Małyszów. Karolina w końcu doczekała się dnia, o którym marzy wiele kobiet. 23-latka poślubiła swojego ukochanego. Wraz z Kamilem wchodzą w nowy etap, a ślub i wesele będą długo wspominać.

Wesele zorganizowano niedaleko Żywca. Na imprezie bawili się nie tylko Adam z żoną Izabelą, ale także m.in. Justyna Żyła, która jest rodziną "Orła z Wisły".

Wiemy, kto rozkręcał imprezę

"Super Express" zdradził, że za muzykę na weselu był odpowiedzialny Grzegorz Piepke, DJ "DJ Tego Jeszcze Nie Grali", który musiał przemierzyć mnóstwo kilometrów, by dotrzeć na ceremonię. Został sprowadzony aż ze Szczecina.

Na weselu obecni byli także obecni finaliści popularnego programu "Mam Talent!". Jednym z nich był Krzysztof Drabik, który dał się poznać jak mistrz trików barmańskich. Goście mogli podziwiać jego umiejętności.

Nowożeńcy pierwszy taniec wykonali do utworu "Something like this" autorstwa The Chainsmokers oraz Coldplay. Wszyscy byli zdziwieni, gdy pan młody pojawił się w wielkiej mydlanej bańce.

Karolina w trakcie ceremonii wyglądała zjawiskowo w białej i koronkowej sukni ślubnej. Trzeba przyznać, że córka Adama Małysza prezentowała się przepięknie. Wiemy, kto projektował suknię. To Patrycja Kujawa, znana projektantka, która wcześniej współpracowała z wielkimi gwiazdami - m.in. Dodą czy Mariną Łuczenko-Szczęsną.

Zobacz także: Niespodziewany złoty medal dla Polaka na Igrzyskach. Korzeniowski: Jestem absolutnie zachwycony
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić