Różnica wieku między Kamilem Stochem i jego żoną. Mało kto o tym wie

384

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch tworzą szczęśliwe małżeństwo od ponad 10 lat. Co ciekawe, skoczek jest młodszy od swojej ukochanej. Sprawdź, jaka jest różnica wieku między małżonkami.

Różnica wieku między Kamilem Stochem i jego żoną. Mało kto o tym wie
Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch (Instagram)

Kamil Stoch rywalizuje podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie. Na mniejszej skoczni spisał się jednak słabo (22. miejsce). Na ustach kibiców jest natomiast triumfator sobotniego konkursu Piotr Żyła. Stoch to jednak nadal skoczek światowej klasy i wciąż go stać na medale podczas rywalizacji na dużej skoczni.

Z pewnością kciuki za trzykrotnego mistrza olimpijskiego mocno trzyma jego ukochana Ewa Bilan-Stoch. Para jest szczęśliwym małżeństwem od ponad 10 lat. Pobrali się w 2010 roku. Gdy Kamil Stoch ustatkował swoje życie rodzinne, znakomicie zaczął prezentować się na skoczni. Obecnie jest jednym z najlepszych skoczków w historii z 39 triumfami w Pucharze Świata, trzema złotymi medalami olimpijskimi i trzykrotnym zwycięstwem w Turnieju Czterech Skoczni.

Stoch bardzo chroni swoje życie prywatne. Rzadko wypowiada się o nim. Również Ewa Bilan-Stoch, zajmująca się fotografią, nie bryluje na okładkach kolorowych gazet. W związku z tym z pewnością wielu kibiców nie wie, jaka różnica wieku dzieli Kamila Stocha i jego żonę. Mistrz urodził się 25 maja 1987 roku. Okazało się, że jego żona jest starsza o 2 lata.

Data urodzin żony trzykrotnego mistrza olimpijskiego jest wyjątkowa. Dziennikarze "Super Expressu" poinformowali, że Ewa Bilan-Stoch urodziła się 1 stycznia 1985 roku. Tym samym skończyła już 36 lat. Z kolei Kamil Stoch 34. urodziny będzie obchodził za 2,5 miesiąca.

Przez ostatnich kilka lat skoczek nie mógł jednak osobiście świętować z żoną urodzin. 1 stycznia Kamil Stoch zazwyczaj jest z kadrą w Garmisch-Partenkirchen, gdzie odbywa się drugi konkurs Turnieju Czterech Skoczni.

Zobacz także: Dzień medialny polskiej kadry skoczków na MŚ w Oberstdorfie. Dawid Kubacki oddał się swojej pasji
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić