Robert Czykiel| 

Wielka garderoba, sauna, pokój do ćwiczeń. Polska gwiazda MMA buduje wymarzony dom

19

Joanna Jędrzejczyk już nie może doczekać się zakończenia budowy nowego domu. Wojowniczka UFC na stałe osiedli się w okolicy Olsztyna.

Wielka garderoba, sauna, pokój do ćwiczeń. Polska gwiazda MMA buduje wymarzony dom
Joanna Jędrzejczyk zaskoczyła fanów nowym zdjęciem (Instagram)

W MMA są coraz większe pieniądze, o czym przekonuje się Joanna Jędrzejczyk. W UFC wyrosła na jedną z największych gwiazd i choć nie jest już mistrzynią, to nadal dostaje wielkie walki. Dzięki temu stać ją na to, by wybudować swój wymarzony dom.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Przez dużą część roku jej domem są Stany Zjednoczone, ale wygląda na to, że nie myśli, by zamieszkać tam na stałe. Woli Polskę i rodzinne Mazury. Jej dom powstaje w okolicy Olsztyna.

Wojowniczka już wiele razy pochwaliła się swoją inwestycją w portalach społecznościowych. W "Fakcie" zdradziła trochę szczegółów. Okazuje się, że w środku będzie mieć pomieszczenie, o którym marzy każda kobieta.

Garderoba będzie większa niż sypialnia. Nie zabraknie też specjalnego pokoju do ćwiczeń, być może w przyszłości powstanie w nim sauna - mówi Jędrzejczyk.

32-latka już teraz myśli o oszczędnościach. Dlatego zdecydowała się na dom energooszczędny-pasywny. Dzięki nowoczesnym technologiom przez cały rok będzie płacić niższe rachunki.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić