LAK| 
aktualizacja 

Wielka rozróba na weselu. Co tam się działo! W roli głównej... znany sportowiec

23

Wesele zwykle kojarzy się z wielką zabawą, ucztą i tańcami do białego rana. Nie zawsze tak jest. Przekonał się o tym Gadzhimurad Antigulov, który na co dzień występuje w UFC. Zawodnik jednak sam podsycił gorącą atmosferę.

Wielka rozróba na weselu. Co tam się działo! W roli głównej... znany sportowiec
(Twitter)

Serwis "Sport-Express.ru" informuje, że państwo młodzi poinformowali wszystkich, że wesele odbędzie się bez alkoholu. "Bawimy się bez napojów wyskokowych" - zakomunikowali. Nie wszyscy jednak ten komunikat przyjęli do wiadomości. Tym niesfornym okazał się... Gadzhimurad Antigulov, który na co dzień występuje w UFC

Wywołał wielką awanturę

Antigulov zlekceważył prośbę organizatorów i sam przyniósł alkohol na wesele. To nie mogło spodobać się innym uczestnikom, którzy pogodzili się z faktem, że na tej imprezie nie będzie napojów wyskokowych. To nie mogło się skończyć dobrze...

W pewnym momencie jeden z uczestników imprezy popchnął Antigulova i wtedy zaczęła się prawdziwa jatka. Wszyscy rzucili się do rozdzielania mężczyzn. Jeden i drugi wymachiwał rękoma, ciosy latały w powietrzu. Rosyjski portal nie informuje, czy komuś stała się krzywda.

Antigulov to zawodnik organizacji UFC. Rosjanin przegrał cztery ostatnie pojedynki, w tym z Polakiem, Michałem Oleksiejczukiem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić