aktualizacja 

Wielki powrót gwiazdy Fame MMA. Zdradził szczegóły walki

2

W ostatnich miesiącach o Normanie Parke'u głośno było nie z uwagi na jego osiągnięcia sportowe, a konflikty z polskimi organizacjami - Fame MMA oraz Prime Show MMA. Mimo złej prasy, jaką zawodnik z Irlandii Północnej ostatnio miał, udało mu się znaleźć zatrudnienie. "Stormin" powróci już niebawem do oktagonu.

Wielki powrót gwiazdy Fame MMA. Zdradził szczegóły walki
Norman Parke wraca do oktagonu (YouTube, KSW)

Norman Parke w przeszłości walczył dla największej organizacji MMA na świecie, czyli UFC. W swoim dorobku ma także pojedynki w KSW. Próbował swoich sił również we freak fightach - podczas gal Fame oraz Prime Show MMA.

Zarówno z jedną, jak i drugą popadł w konflikty. Fame MMA zdecydowało się zakończyć z nim współpracę, a niedługo później Irlandczyk... odmówił pojedynku na gali Prime.

Co ciekawe, Parke'owi i tak udało się znaleźć zatrudnienie. "Super Express" przekazał, że jego kolejna walka będzie profesjonalna i odbędzie się na przełomie marca i kwietnia. Nie zostanie jednak przeprowadzona w Polsce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Był w szoku. Trener Realu spełnił abstrakcyjną prośbę kibica (WIDEO)

Powrót Normana Parke'a. Tam zawalczy gwiazda Fame

"Stormin" będzie walczył w Czechach. Jak na razie nie jest pewne, czy w którejś z tamtejszych organizacji, czy może to Polacy zorganizują tam wydarzenie.

Będę teraz walczył w Czechach, na dużym wydarzeniu, w profesjonalnej walce. Dam jednej osobie szansę na stanie w moim narożniku podczas walki - przekazał Parke.

Norman Parke ma na swoim koncie nie tylko walki w MMA, ale i bokserskie. Taki pojedynek stoczył chociażby z Kasjuszem Życińskim, którego pokonał na Fame 10. Podczas kolejnej edycji gali przegrał natomiast z Borysem Mańkowskim. We freak fightach mierzył się jeszcze z Piotrem Szeligą, Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem i Grzegorzem Szulakowskim.

Odnotujmy, że Parke był mistrzem organizacji Cage Contender, zwycięzcą programu "The Ultimate Fighter" i tymczasowym mistrzem KSW w wadze lekkiej. Wygrał 30 spośród 39 zawodowych walk, w których wziął udział.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić