Właściciel KSW o przeprowadzce do Viaplay. Padły szczere słowa

4
Podziel się:

Dwa lata temu, federacja KSW zakończyła 17-letnią współpracę z Telewizją Polsat. Gale KSW nie są już transmitowane w modelu pay per view, tylko dostępne są w ofercie subskrypcyjnej platformy Viaplay. Zadowolony ze współpracy jest Maciej Kawulski, który dostrzega olbrzymie plusy dla federacji oraz polskich kibiców.

Właściciel KSW o przeprowadzce do Viaplay. Padły szczere słowa
Właściciel KSW o przeprowadzce do Viaplay. Padły szczere słow (GETTY, NurPhoto)

Współpraca z Viaplay oznaczała rewolucyjne zmiany w modelu funkcjonowania KSW. Dotychczas odbywało się zazwyczaj od czterech do sześciu gal rocznie. Po związaniu się umową z platformą Viaplay, KSW organizuje teraz 12 gal w roku, po jednej w każdym miesiącu.

Co więcej, po przejściu do Viaplay, gale na najwyższym poziomie można oglądać nie tylko w Polsce, ale także w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Łotwie, Litwie i w Holandii. Za galę KSW nie trzeba dodatkowo płacić. Wystarczy wykupić subskrypcję, która miesięcznie kosztuje 55 złotych.

Zadowolony ze współpracy z potentatem jest Maciej Kawulski, który dostrzega olbrzymie plusy dla federacji oraz polskich kibiców. Najwięcej zyskały mniejsze miasta, które mają teraz szansę na organizację wielkiego przedsięwzięcia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piłka nożna kobiet jest nudna? Zobacz tę bramkę!
Gdyby nie ten odważny ruch nigdy nie zawitalibyśmy do dziesiątek wspaniałych, stęsknionych za prawdziwymi emocjami, miast i miejscowości. Gdyby nie tamta strategiczna decyzja nigdy nie odkrylibyśmy całej masy wyjątkowych i spragnionych zwycięstwa wojowników - napisał Kawulski w mediach społecznościowych. - Myślę, że do przetrwania trzeba ludzi, którzy nie boją się mówić i zmieniać tego co uważają za najlepsze - dodaje.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ozdobą KSW gala na PGE Narodowym

Organizacja KSW po raz drugi w historii przygotuje swoją galę na PGE Narodowym i ponownie będzie chciała pobić rekord liczby widzów oglądających na żywo to wydarzenie. Gala "XTB KSW Colosseum 2" odbędzie się w sobotę 3 czerwca.

Przypomnijmy, że podczas KSW 39: Colosseum na stadionie zasiadło blisko 58 tys. widzów. Teraz do sprzedaży ma trafić około 60 tysięcy biletów. Do tej pory sprzedano już 20 tys. wejściówek! Póki co wiadomo, że na PGE Narodowym zawalczą między innymi Mariusz Pudzianowski, Artur Szpilka, Arkadiusz Wrzosek czy Mamed Chalidow.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić