LAK| 

Wstrząsające fakty z życia Maradony. Szokujące nagranie

19

Pojawiają się w sieci nowe nagrania Maradony w łóżku z 16-letnią dziewczyną, którą jego świta rzekomo przemycała do Argentyny z Kuby. Jest też jej komentarz.

Wstrząsające fakty z życia Maradony. Szokujące nagranie
Diego Maradona cries and greets the public, during the presentation of Diego Maradona as Coach in Gimnasia y Esgrima La Plata. (Photo by Manuel Cortina/NurPhoto via Getty Images) (NurPhoto via Getty Images, NurPhoto)

W swoim życiu Diego Maradona miał wiele partnerek. Jedną z bardziej kontrowersyjnych relacji była ta z Mavys Alvarez w 2000 roku. 16-letnia wtedy Kubanka zaczęła spotykać się z legendarnym piłkarzem.

Kochanka opowiedziała o relacji po roku od śmierci legendarnego piłkarza. Jak sama twierdzi, konsekwencje tej relacji odczuwa do dziś.

Twierdzi, że Maradona przeniósł ją do mieszkania w Hawanie i zapoznał ją ze swoim stylem życia opartym na narkotykach i imprezowaniu.

- To był największy błąd w moim życiu - ubolewa Alvarez w programie "America Nothing". - Byłam zwykłą dziewczyną. On był obcy, był bogaty i zwracał na mnie uwagę. Nie mogłam odmówić - tłumaczy.

Po doświadczeniach w Hawanie Alvarez zdradziła, że poleciała do Buenos Aires. To właśnie tam, w 2001 roku, Maradona i jego współpracownicy trzymali ją w pokoju hotelowym przez prawie trzy miesiące, zmuszając ją do wszczepienia implantów piersi. "Nie pozwolono mi wychodzić sama. Zawsze wokół siebie miała ludzi odpowiedzialnych za mój pobyt.

Wstrząsające nagranie

Pojawiło się nowe wideo, które pokazuje Maradonę w hotelu z dziewczyną, która twierdzi, że uwiódł ją jako 16-latkę i trzymał ją zamkniętą w pokoju, w którym była zasypywana narkotykami.

W pewnym momencie filmu Alvarez czuje się nieswojo, podczas gdy Maradona ją filmuje. W innym relaksuje się na łóżku z Maradoną, podczas gdy w tle słychać komentarz z meczu piłki nożnej. Była gwiazda Napoli, Barcelony i Boca Juniors pojawia się również w różnych innych odstępach czasu w nagraniu.

Klip, który został zdobyty przez hiszpańskojęzyczny serwis informacyjny Infobae, powstał w trakcie sprawy o handel ludźmi wniesionej przeciwko otoczeniu Maradony przez Alvarez.

Dlaczego kobieta przez prawie dwie dekady milczała w sprawie zarzutów? Alvarez powiedziała, że ​​obawiała się, że jej rodzina może zostać skrzywdzona przez reżim kubański.

Okazuje się, że Maradona przedstawił ją byłemu przywódcy Fidelowi Castro, który podobno ją przytulił i zapytał, jak Maradona zdołała poznać tak piękną dziewczynę.

Argentyńczyk zmarł 25 listopada 2020 roku z powodu ataku serca. Miał 60 lat.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić