Bartłomiej Bukowski| 

Wybory 2020. Ostry wpis Kucharskiego. Pokazał, jak głosowały domy opieki społecznej

146

Choć od wyborów prezydenckich minęły już dwa dni, ich wyniki wciąż aktywnie komentuje Cezary Kucharski. Tym razem postanowił zaprezentować wyniki głosowań w domach pomocy społecznej.

Cezary Kucharski
Cezary Kucharski (ONS)

W niedzielnych wyborach prezydenckich minimalną przewagą zwyciężył Andrzej Duda. Urzędujący prezydent otrzymał 51,03 procent głosów, podczas gdy jego kontrkandydat - Rafał Trzaskowski - 48,97 procent.

Oczywiście przy tak wyrównanych wynikach, wielu Polaków pozostaje głeboko niezadowolonych. Jedną z takich osób jest Cezary Kucharski. Były piłkarz Legii Warszawa już chwilę po ogłoszeniu pierwszych wyników exit poll stwierdził, że wybory nie były uczciwe.

To nie były uczciwe i demokratyczne wybory! - pisał, zarzucając przede wszystkim nieuczciwe działania ze strony TVP.

Były piłkarz publikuje wyniki wyborów. Tak głosowano w domach opieki społecznej

Tym razem natomiast były piłkarz, który od początku mocno wspierał kandydaturę Trzaskowskiego opublikował wyniki z kilkudziesięciu domów pomocy społecznej oraz zakładów leczniczych. We wszystkich Andrzej Duda otrzymał 100-procentowe poparcie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wpis momentalnie spotkał się z mocno nieprzychylną reakcją wielu internautów, część wypominała także, że dla odmiany Trzaskowski wysoko zwyciężał w więzieniach (choć nigdzie 100-procentowo).

Cezary Kucharski, w latach 2011-2015 był posłem na Sejm VII kadencji jako członek Platformy Obywatelskiej. To także 17-krotny reprezentant Polski. W barwach kadry narodowej zdobył trzy bramki. W swojej karierze grał w takich klubach jak Legia Warszawa, Sporting Gijon czy Stomil Olsztyn.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić