LAK| 

Wybrańczyk nie chce mieć dzieci. Szczere wyznanie Szpilki

30

"To trzeba ze starą gadać, ja jestem gotowy" - zadeklarował w wywiadzie dla serwisu "mma.pl" Artur Szpilka, który w sobotę będzie kibicował Kamili Wybrańczyk podczas pojedynku w FAME MMA12. Gala w Ergo Arenie.

Wybrańczyk nie chce mieć dzieci. Szczere wyznanie Szpilki
Szpilka i Wybrańczyk (Instagram)

Artur, kiedy ty tatą zostaniesz? - zapytał Szpilkę dziennikarz serwisu "mma.pl". Odpowiedź była błyskawiczna. "To trzeba ze starą gadać, nie ze mną. Ja jestem gotowy" - zadeklarował w wywiadzie.

- Kamila nie chce mieć na razie dzieci, muszę nad tym mocno pracować. A takie dziecko mogłoby mieć niezły charakterek, taki prawdziwy łobuz. Ona jest zawzięta, ja też wojownik - przyznał Szpilka.

Para poznała się ponad 10 lat temu na kolacji w jednym z warszawskich centrów handlowych. Wybrańczyk, wtedy jeszcze jako studentka, była świeżo po rozstaniu z innym mężczyzną. Co ciekawe, Szpilka nie podobał jej się z wyglądu. Zauroczył ją jednak charakterem. I tak też zostało. Wybrańczyk mocno dopingowała go podczas każdej z walk.

Szpilka i Wybrańczyk to bardzo charakterystyczne osoby w świecie sportu.Zarówno pięściarz, jak i jego partnerka są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, w których chwalą się swoim barwnym życiem. Mimo wszystko od lat uważani są za świetnie dobraną parę. Jak się jednak okazuje, nic nie wskazuje, aby ich związek miał wejść w nowy etap. Zresztą już jakiś czas temu Wybrańczyk sygnalizowała, co sądzi tradycyjni związanej z sakramentem małżeństwa oraz dosyć enigmatycznie odpowiedziała na pytanie na temat dzieci

Będzie kibicował partnerce

Szpilka w sobotę będzie kibicował Kamili Wybrańczyk podczas pojedynku w FAME MMA12. Rywalką jego narzeczonej będzie utytułowana kulturystka, Anna Andrzejewska. Faworytką bukmacherów jest Wybrańczyk.

- Walczy z dużą i ciężką rywalką, która jest kulturystką. To będzie trudny pojedynek, ale mam nadzieję, że Kamila jest na to gotowa - zaznaczył.

Gala Fame MMA 12 odbędzie się 20 listopada w trójmiejskiej Ergo Arenie. Pojedynek Marcina Wrzoska z Kasjuszem Życińskim to główna walka wieczoru. Poza tym w karcie zestawień są Marta Rentel, Kamila "Zusje" Smogulecka, Krzysztof Radzikowski czy Piotr "Bestia" Piechowiak. Transmisja z wydarzenia w systemie PPV.

Zobacz także: "Dawaj i się rąbiemy". Marcin Najman zwrócił się do Zbigniewa Bońka
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić