Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Wyjątkowe zdjęcie Adama Małysza. Widok zapiera dech w piersiach

3
Podziel się

Polskich skoczków narciarskich czeka ostatni konkurs w ramach turnieju czterech skoczni. Na miejscu w Austrii jest także Adam Małysz, który w poniedziałkowy wieczór udał się w szczególną podróż.

Wyjątkowe zdjęcie Adama Małysza. Widok zapiera dech w piersiach
Wyjątkowe zdjęcie Adama Małysz. Widok zapiera dech w piersiach (Instagram, Instagram)
bEKyuitN

Początek 2021 roku jest bardzo udany dla kibiców skoków narciarskich. Polscy fani żywią przed rywalizacją w Bischofshofen spore nadzieje, gdyż realnym scenariuszem jest zajęcie przez Polaków dwóch pierwszych miejsc. Wygraną prawie w kieszeni ma Kamil Stoch, drugi jest Dawid Kubacki - różnica między nimi to ponad 15 punktów.

Polaków w Austrii dzielnie wspiera Adam Małysz. W poniedziałek znalazł chwilę czasu, aby podbić Gipfelstube Patscherkofel. To miejsce, które znajduje się w Innsbrucku na wysokości 2248 metrów nad poziomem morza. To fantastyczna góra, z której widać panoramę całego miasta.

bEKyuitP
Wyruszyliśmy w podróż na Gipfelstube Patscherkofel. Trasa wydawała się dość ciężka, bo musieliśmy się wspomagać światłem latarek czołowych, ale było warto. Widoki na górze zapierały dech w piersi - podkreśla Adam Małysz.

Wielki sukces Małysza sprzed 20 lat

Poniedziałek 4 stycznia był dla Małysza dniem szczególnym. Dokładnie 20 lat temu po raz pierwszy wygrał Turniej Czterech Skoczni i zdominował klasyfikacje Pucharu Świata. Z dnia na dzień zmienił się świat skoków narciarskich i polskiego sportu.

bEKyuitV

Wtorek 5 stycznia odbędą się kwalifikacje do Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. W środę 6 stycznia o godzinie 16:45 rozpocznie się konkurs.

Zobacz także: Zobacz też: Skoki. Ogromna siła psychiczna Polaków. "Obawiałem się, że wydarzenia z początku TCS ich zdeprymują"
bEKyuiuq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
emil
10 miesięcy temu
lubię Adasia ale bez wąsów
STRAZAK
10 miesięcy temu
Panie Krzysztofie " wujek ' PISZE SIĘ PRZEZ " U " OTWARTE wg zasady " uje się nie kreskuje '
Guciu
10 miesięcy temu
Wstyd nie stanal w obronie Polaków kariera wazniejsza.
bEKyuiur
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić