Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Wyjątkowy prezent dla Anny Lewandowskiej z okazji rocznicy ślubu

9

22 czerwca przypadła siódma rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich. Polska sportsmenka wyjawiła, jaki prezent otrzymała z tej okazji. Zaznaczyła jednocześnie, że dotychczasowe lata spędzone u boku najlepszego polskiego piłkarza to coś wspaniałego.

Wyjątkowy prezent dla Anny Lewandowskiej z okazji rocznicy ślubu
Anna i Robert Lewandowscy obchodzili 7. rocznicę ślubu (ONS, ONS)

Co Robert wręczył Annie z okazji siódmej rocznicy ślubu? "My tak naprawdę nie dajemy sobie często prezentów. Skupiamy się na tym, co jest tu i teraz. Mój mąż zawsze wręcza mi ogromny bukiet kwiatów. To jest dla mnie bardzo dużo" – podkreśliła Lewandowska w Dzień Dobry TVN.

Bukiet kwiatów nie jest jedynym prezentem dla sportsmenki. Czymś zdecydowanie bardziej wyjątkowym były narodziny drugiej córki. "Dla nas prezentem w tym roku jest Laurka" – zaznaczyła.

To wspaniałe 7 lat małżeństwa. W sumie jesteśmy razem 12 lat – dodała Anna Lewandowska.

 Klara garnie się do ćwiczeń. Będzie jak mama?

Anna Lewandowska wielokrotnie pokazywała na Instagramie, jak wielki zapał do ćwiczeń przedstawia jej starsza córka Klara. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka pójdzie w ślady mamy i również będzie zajmować się sportem.

Jestem z niej bardzo dumna. Przyrzekam, że to ona czasami mnie prosi, bym poszła na siłownię – zdradziła Lewandowska.

Żona Roberta Lewandowskiego przyjechała do Polski po długiej przerwie. Aktualnie jej grafik jest przepełniony obowiązkami.

Pół roku nie byłam w Polsce, a mam pięć firm, więc jest co robić. Mój kalendarz jest zapełniony od rana do nocy. Mam dwójkę małych dzieci, a jako świeżo upieczona mama muszę znaleźć czas przede wszystkim dla nich. Mam wyzwania zawodowo-rodzinne – podkreśliła Lewandowska.

Zobacz także: Lewandowscy znowu w Polsce. Laura w końcu poznała dziadków

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić