LAK| 
aktualizacja 

Wymowny wpis dziewczyny Piotra Żyły. Zamieściła go na Instagramie

23

Co prawda Marcelina Ziętek, gwiazda TVN, spędzała noc sylwestrową bez swojego partnera, ale oczywiście w Nowy Rok śledziła występy polskich skoczków w Turnieju Czterech Skoczni. Po konkursie umieściła wymowny wpis w mediach społecznościowych.

Wymowny wpis dziewczyny Piotra Żyły. Zamieściła go na Instagramie
Marcelina Ziętek (Instagram)

Związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek rozgrzewa fanów polskiego sportu od dawna. Co prawda jeden z najlepszych polskich skoczków jeszcze nie przedstawił młodej gwiazdy TVN-u jako swojej dziewczyny, jednak wszyscy i tak już wiedzą o tym co łączy tę parę. Niedawno kibice żyli m.in. tym jak para przygotowuje się do wspólnych Świąt Bożego Narodzenia.

Noc sylwestrową kobieta musiała spędzać bez Piotra, który udał się na Turniej Czterech Skoczni, który co roku jest rozgrywany w Niemczech i Austrii, na przełomie grudnia i stycznia. Partnerka Piotra Żyły w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się szampańską zabawą do białego rana.

Wymowny wpis partnerki Żyły

Ziętek w noc sylwestrową bawiła się hucznie i długo, ale nie przeszkodziło to jej, by w nowy rok oglądać popisy polskich skoczków w konkursie w Garmisch-Partenkirchen. W nich świetnie wypadł Piotr Żyła, który stanął na najmniejszym stopniu podium. Wyprzedzili go Norweg Granerud i Polak Dawid Kubacki, który pobił rekord skoczni.

Ziętek była zachwycona po noworocznym konkursie. "Pięknie zaczynamy nowy rok" - napisała aktorka, zamieszczając na Instagramie zdjęcie z podium po konkursie w Ga-Pa.

W biogramie zamieszczonym w mediach społecznościowych Marcelina Ziętek ujawnia, że brała udział w konkursach piękności i zdobyła tytuł Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek. Dziewczyna Piotra Żyły jest absolwentką Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego.

Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić