Zaprosił rodzinę na swój mecz, a oni go... wyśmiali

4

Z rodziną czasami najlepiej jednak tylko na zdjęciach. Pewien gracz Football Managera miał rozgrywać niezwykle ważne dla siebie spotkanie w finale Ligi Mistrzów. Zaprosił więc rodzinę na seans.

Zaprosił rodzinę na swój mecz, a oni go... wyśmiali
Rodzina gracza nie stanęła na wysokości zadania (Football Manager)

To miało być miłe wydarzenie. Fan Arsenalu dotarł ze swoją drużyną do finału Ligi Mistrzów sezonie 2023/24. Jest to niezły wyczyn, kto wie - być może faktycznie tak się stanie za kilka lat, że Arsenal zagra o najważniejsze europejskie trofeum z Juventusem.

Fan Football Managera zaprosił rodzinę. Na filmie zamieszczonym na Twitterze widzimy, że na kanapach przed telewizorem i przy ubranej choince siedzi kilka osób, co najmniej pięć.

Sam zawodnik odśpiewał hymn Ligi Mistrzów. To już bardzo rozbawiło jego bliskich. Jak się później okazało, to był dopiero początek. Nie było wsparcia, podtrzymywania na duchu ani kibicowania.

Arsenal przegrał 0:4 z Juventusem. Po dwie bramki zdobyli Federico Chiesa i Duvan Zapata. "Wystarczającym upokorzeniem jest bycie pokonanym w finale Ligi Mistrzów. Jest jeszcze gorzej, kiedy dzieje się to przed twoją rodziną po każdym straconym golu. Po meczu mnie wygwizdali" - napisał.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Tego gola można oglądać w nieskończoność. Jak on to zrobił?!
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić