aktualizacja 

Zawodnik Fame MMA pobity? Zamieścił wymowne zdjęcie

49

Maciej Szewczyk to gwiazdor reality show "Love Island", który spróbował swoich sił w mieszanych sztukach walki. Ostatnio nie miał dobrego czasu, a na domiar złego najprawdopodobniej został pobity na imprezie.

Zawodnik Fame MMA pobity? Zamieścił wymowne zdjęcie
Maciej Szewczyk (Instagram)

Maciej "Szewcu" Szewczyk ma na swoim koncie trzy walki w Fame MMA. 26-latek wszystkie z nich przegrał. W debiucie uznał wyższość Dawida "Ambro" Ambroziaka, następnie uległ Gamou Fallowi.

Podczas Fame MMA 12 zmierzył się z Krystianem Wilczakiem. "Krycha" zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów, ale mimo to "Szewcu" był zadowolony ze swojego występu.

Mega bawiłem się tym dniem, wiedziałem, że to będzie jedno z ważniejszych przeżyć w moim życiu. Tak sobie to przegadałem w głowie, że ani przez chwilę nie miałem stresu, zero nerwów. Od początku do końca na luzie cieszyłem się tą chwilą - skomentował na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Szewcu" pobity na imprezie?

W piątkowy wieczór Maciej Szewczyk pojawił się w Kartuzach. Zamieścił stamtąd zdjęcie na Instastories, które sugerowałoby, że został tam pobity. Fani mogli go zobaczyć z zakrwawioną twarzą.

Kartuzy witają! Chłopaki o zasadach nie słyszeli na Kaszubach - skomentował tę fotografię.

Nie ma jednak potwierdzenia, co dokładnie wydarzyło się w Kartuzach. Póki co Szewczyk nie pojawił się także w karcie walk na galę Fame MMA 13. Swój udział w evencie potwierdzili jak na razie Jacek Murański czy Sergiusz "Nitrozyniak" Górski.

Zobacz także: Skoki narciarskie a obostrzenia. Jak zachowywali się kibice w Wiśle? „To jest przykre”
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić