VDB| 
aktualizacja 

Żona Boruca zaskoczyła internautów. Tego nikt wcześniej nie widział

12

Okres świąteczny to w wielu domach okres przemyśleń i nostalgii. Jak widać w rodzinie Boruców było podobnie. Sara Boruc w swoich mediach społecznościowych wrzuciła zdjęcie z przeszłości, które zszokowało jej fanów. Rozpoznanie celebrytki graniczy z cudem.

Żona Boruca zaskoczyła internautów. Tego nikt wcześniej nie widział
Artur Boruc i Sara Boruc (Instagram.com)

Sara Boruc (wcześniej znana jako Sara Mannei) jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich WAGs. Co prawda od lat pracuje na własne nazwisko jako projektantka mody, jednak w opinii publicznej i tak głównie jest kojarzona ze względu na związek z jednym z najlepszych bramkarzy w historii reprezentacji Polski.

Dzięki swojemu mężowi, projektantka jest bardzo popularna w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie śledzi ją ponad 420 tys. fanów. To zainteresowanie nie może dziwić, ponieważ jest tam bardzo aktywna. Często dzieli się czy to swoim życiem prywatnym, czy to wykreowanymi przez nią stylizacjami. Jednak ostatnio zszokowała swoich fanów zupełnie innym wpisem. Nawiązała w nim do tego jak wyglądała jak była dzieckiem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
"Sisters or brothers" - podpisała to zdjęcie celebrytka.

Na fotografii możemy zobaczyć Sarę oraz jej siostrę Nadię. Obie mają bardzo krótkie włosy, przez co można byłoby pomyśleć, że to dwójka chłopców, a nie dziewczynek. Patrząc na tę męską stylizację z perspektywy dzisiejszego wyglądu sióstr Mannei można doznać dużego dysonansu.

Pod zdjęciem nie brakowało pozytywnych komentarzy. Wiele fanek nie kryło zdziwienia przemianą Sary Boruc. Był również głosy, które mówiły, że już wtedy widać było ogromną urodę polskiej WAGs.

"Czy krótki włos, czy dłuższy ..od razu widać piękne rysy twarzy. P.s te dresy, to był sztos" - napisała jedna z komentujących.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: tiki-taka Barcelony w... Arabii Saudyjskiej. Ręce same składają się do oklasków
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić