Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Żona piłkarza lekceważy koronawirusa. "Nie lubicie imprezować?"

22
Podziel się:

Pandemia koronawirusa na zawsze zmieniła nasze życie. Są jednak ludzie, którzy otwarcie nie wierzą w COVID-19, a w tym gronie jest żona Riyada Mahreza.

Żona piłkarza lekceważy koronawirusa. "Nie lubicie imprezować?"
Żona piłkarza lekceważy koronawirusa. Chodziła w sklepie bez maseczki (Instagram, Instagram)

Koronawirus na wyspach brytyjskich mocno odcisnął swoje piętno. W ostatnich dniach liczba zakażeń systematycznie maleje, jednak nikt w rządzie póki co nie planuje zakończenia lockdownu. W Anglii zamknięte są hotele oraz sklepy inne niż te, które oferują produkty pierwszej potrzeby.

Z licznymi obostrzeniami nie może pogodzić się żona Riyada Mahreza - Rita, która niedawno została ukarana mandatem za zrobienie imprezy we własnym domu, w którym bawiło się kilkanaście osób.

Chłopaki, czy takie jest życie? Czy nie lubicie już imprezować - mówiła modelka do funkcjonariuszy policji.

Rita znów w akcji. Maska na brodzie w sklepie

Teraz Rita postanowiła zrobić show w supermarkecie. W Anglii od lipca każdy wchodzący do sklepu ma obowiązek zakrycia ust i nosa, chyba że jest zwolniony od tego ze względów zdrowotnych. Rita ostentacyjnie ignorowała zasady, gdy poszła zrobić zakupy dla swojego ojca, nosząc maskę na brodzie.

Mam dla niego wszystkie owoce, warzywa i wodę. Mam nadzieję, że zrobicie to samo dla swoich rodziców - powiedziała na Instastories.

Czytaj także: Fani mają złamane serca. Piękna tenisistka pokazała nowego chłopaka


Rita Johal nie dodała jednak, że nosząc maskę na brodzie nie chroni, a zagraża starszym osobom.


Zasady w Wielkiej Brytanii są bardzo surowe. Od 15 lutego obowiązkowe jest pokazanie negatywnego testu na koronawirusa przed wjazdem do Anglii zrobionego w ciągu trzech dni oraz dodatkowo zrobienie dodatkowych testów w drugim i ósmym dniu kwarantanny w Anglii.

Zobacz także: MMA. Patryk Kaczmarczyk wygrał w kategorii "Odkrycie 2020 roku". "Nie jestem zaskoczony"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
pewnie
2 lata temu
Majtek też nie nosi.
snajper
2 lata temu
niech się cieszy dopóki nie wymieni jej na nowszy model
(●__●)
2 lata temu
jej usta sie nie zmieszczą ma takie duże
Tadek
2 lata temu
Jak się ma takie usta to się chce pokazywać.Lala
hahahaha
2 lata temu
Nie po to robiła usta żeby je teraz zasłaniać :D
Nick
2 lata temu
No nie wierzę, musi gdzieś być, trzeba go odnaleźć- ten statek kosmiczny tej Pani bo nie jest ona z planety ziemia skoro ma taki dramat. Ludzie chowają swoje dzieci bo umarły, tracą majątki, głodują... Itp to jest dramat a nie noszenie maseczki w sklepie.
ManczeteSzity
2 lata temu
Kiedys wygladala jak Czlowiek ...
Amantadyna
2 lata temu
Barbie luksus namieszał w głowie. Kasa jej wyprała mózg i nie zrozumie, że coś musi. Zwykły człowiek musiał się dostosować do przymusowych obostrzeń. Ale kto bogatą zmusi? Stać ją na zapłacenie niezliczonej rzeszy mandatów, o ile jakikolwiek policjant odważy się ją ukarać. Na wyleczenie z tej - nieco cięższej - pandemii grypopodobnej też ją stać. P.S.: A mogło być tak pięknie. Gdyby nie było obostrzeń to wszyscy by się pozarażali nawzajem. Powymieraliby najmniej odporni. A reszta ozdrowieńców znów zaczęłaby żyć tak, jak gdyby covid`a nigdy nie było. Tak, to wszystko mogło się już dawno skończyć. Wszystko przecież kiedyś się kończy, tak jak dzieciństwo, młodość, praca, chwile radości, burza, życie pariasa, a nawet życie Rockefeller`a.
???
2 lata temu
At to zywe jest? Czy to manekin?
frustrujący h...
2 lata temu
Ja też przeżywam tą tragedię z rozpaczą w oczach i pryszczami na brodzie. Ale mi nikt nie pozwoli chodzić bez maski bo ja nie jestem gwiazdą, ani przez duże, ani też przez małe ,,g''. W świecie Internetu ja właściwie nie istnieję. Niestety, w świecie realnym, jestem zmuszona napotykać no swojej drodze całą rzeszę covid`o-histeryków, którzy - zamiast siedzieć w domach - by się nie zarazić zakładają maski na twarz i łażą codziennie po galeriach handlowych, jeżdżą komunikacją miejską, i łażą po zatłoczonym mieście i maszerują w protestach po Warszawie. Jakby zakupów nie mogli robić online. A spacery też moglibyście sobie urządzać na StreetView, albo na macie do biegania, albo na rowerku stacjonarnym. BOISZ SIĘ ZARAZIĆ COVID`EM? SIEDŹ W DOMU!!!! SSSSIIIIIIEEEEDDDŹŹŹ W DOMU!!!!!
co to ma być?
2 lata temu
nie znam kopacza, ani jego plexi utrzymanki, musi mieć koleś kłopot...
Łukasz
2 lata temu
Mózg emigrował do ust i takie są skutki.
Kobuz
2 lata temu
Zwoje padły, cóż się dziwić , było przepięcie.
Xmdkdd
2 lata temu
"Pandemia koronawirusa na zawsze zmieniła nasze życie" ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić