aktualizacja 

Żona posła PiS nie wyszła do oktagonu. W nocy pojawił się komentarz

50

Walka Marianny Schreiber - Lexy Chaplin miała być ostatnim aktem sobotniej gali Clout MMA 4. Pojedynek ostatecznie nie odbył się z powodu kontuzji Lexy. Smutku po braku wyjścia do oktagonu nie kryła Schreiber, która początkowo miała walczyć z Gohą Magical. W nocy dodała wymowny komentarz.

Żona posła PiS nie wyszła do oktagonu. W nocy pojawił się komentarz
Smutna Schreiber komentuje odwołanie walki. "Przepraszam" (fot. Instagram)

Wszystko zaczęło się od tego, że w piątkowy wieczór patostreamerka Goha Magical została aresztowana przez policję. Chwilę po całym zajściu żona posła Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera ruszyła na łódzkie komisariaty w poszukiwaniu swojej rywalki. Jak tłumaczyła, chciała pomóc kobiecie i dowiedzieć się nieco więcej na temat całego zajścia.

Na ostatnią chwilę zdecydowano, że rywalką Marianny Schreiber będzie Lexy Chaplin, która wcześniej walczyła jednak z Martą Linkiewicz. I ten pojedynek kosztował ją dużo zdrowia.

Ostatecznie medycy orzekli, że Chaplin nie może odbyć drugiego tego wieczoru pojedynku, w efekcie czego Schreiber nie pojawi się w oktagonie Clout. Schreiber i Chaplin miały zmierzyć się w formule K-1 w małych rękawicach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nietypowe odkrycie na łące. 54-latka wpadła na gorącym uczynku

Rozgoryczenia po tej decyzji nie kryła Schreiber, która w nocy z soboty na niedzielę zabrała głos w mediach społecznościowych.

Byłam gotowa na każdą walkę. Mnóstwo ciężkich przygotowań. Wyrzeczeń. Było kilka osób, które miały być moimi przeciwniczkami. Potem Lexy, po walce z Martą. Nie udało się. Nie moja wina. Przepraszam. Do zobaczenia na CLOUT 5. Proszę Clout MMA, aby wszystkim osobom które kupiły PPV z mojego reflinka, zwrócić pieniądze - napisała Schreiber.

Pod nocnym wpisem Schreiber pojawiła się lawina komentarzy. Niektórzy podkreślają wprost, że ostatecznie przez nieodbytą walkę na Clout, rozpadło się jej małżeństwo.

Gratulacje, poświeciłaś rodzinę walce z alkoholiczką i kryminalistką, po czym wyszła z tego jedna wielka szopa - czytamy w sieci.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Konflikt nie został rozwiązany

Przypomnijmy, że Marianna Schreiber i pełniąca rolę ambasadorki Clout MMA Lexy Chaplin od jakiegoś czasu pozostają w konflikcie. Zaczęło się od tego, że Chaplin podczas jednej z transmisji promujących walkę nazwała Mariannę "atencjuszką" i "hipokrytką. Później konflikt przeniósł się również do mediów społecznościowych obu zawodniczek.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić