Zrobi to, jeśli Chelsea wygra. Pikantna deklaracja modelki

Zjawiskowa Jessica Lopes złożyła sensacyjną deklarację. Jeśli piłkarze Chelsea FC wygrają rozgrywki Ligi Mistrzów, to modelka się rozbierze.

Jessika LopesJessica Lopes
Źródło zdjęć: © Instagram

Jessica Lopes jest wielką fanką Chelsea FC. Modelka postanowiła zmobilizować The Blues przed rewanżowym meczem 1/8 finału Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium.

Brazylijka poszła na całość. W rozmowie z "Daily Star" powiedziała, że "jeśli Chelsea wygra Ligę Mistrzów, będzie pozowała nago i nic jej nie powstrzyma".

Tylko że przed piłkarzami z Londynu arcytrudne zadanie. W pierwszym meczu 1/8 LM Bayern wygrał 3:0 i nic nie wskazuje na to, żeby w rewanżu miało dojść do sensacji. A może odważna deklaracja Lopes wpłynie na piłkarzy?

Brazylijka Lopes zyskała na popularności w 2019 roku. Wówczas brazylijska piękność wygrała konkurs Miss Bum Bum Wielkiej Brytanii. W plebiscycie doceniono jej... pośladki.

#dziejesiewsporcie: błysk geniuszu Neymara przed Ligą Mistrzów. Kapitalny gol na treningu!

Źródło artykułu: o2pl
Wybrane dla Ciebie