VDB| 

Życiowy sukces Joanny Jędrzejczyk. Pokazała się na Harvardzie

9

Joanna Jędrzejczyk udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Niedawno oficjalnie znalazła się w gronie 30 najwybitniejszych zawodników w historii UFC, a teraz ukończyła prestiżowy program na Harvard Business School. Jak sama zapowiada, to dopiero początek.

Życiowy sukces Joanny Jędrzejczyk. Pokazała się na Harvardzie
Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk (Instagram)

Joanna Jędrzejczyk zakończyła oficjalnie sportową karierę w czerwcu 2022 roku. Polka zdecydowała się na emeryturę po porażce z Weili Zhang na UFC 275. Przez długi czas wydawało się, że legenda MMA może jeszcze zdecydować się na powrót, jednak ostatecznie podjęła decyzję, że zawodowy sport już nie jest dla niej. To jednak nie oznaczało błogiego lenistwa, a wręcz przeciwnie. Stanęła przed kolejnym ogromnym wyzwaniem w swoim życiu.

Joanna Jędrzejczyk na Harvard Business School

Mimo "emerytury", Jędrzejczyk pozostaje bardzo aktywna. Dotyczy to nie tylko jej formy fizycznej, ale również edukacji. Polka postawiła na rozwój i dostała szansę udziału w programie Crossover Into Business na Harvard Business School.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora [WIDEO]

W ramach tego programu miała okazję wziąć udział w zajęciach wspierających rozwijanie biznesowych umiejętności u zawodowych sportowców. Aby zaliczyć program, należało przedstawić specjalny projekt, tworzony przy współpracy z mentorami z Uniwersytetu Harvarda.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
"No, dobra! Kolejne nowe życiowo-naukowe doświadczenia za mną, a tak naprawdę to chyba dopiero początek czegoś nowego. Dosłownie przed chwilą zaliczyłam finalną prezentację i zakończyłam moją przygodę na Crossover Into Bussines Program na Harvard Business School" - napisała Joanna Jędrzejczyk na Instagramie.
"Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie! Wiecie, że ja nigdy się nie zatrzymam. Liczę, że dostanę się na majowy Executive Program, a wszystko po to, aby w przyszłości dzielić się cennym doświadczeniem i wiedzą z innymi sportowcami. Zawsze mierzcie wysoko" - dodała Polka.

Joanna Jędrzejczyk korzysta z życia

Rekordzistka UFC pod względem liczby obron mistrzowskiego pasa wśród kobiet, wykorzystuje emeryturę nie tylko do dodatkowej edukacji. Joanna Jędrzejczyk, dyskontując swoją wielką karierę, obecnie podróżuje po świecie jako ambasadorka UFC.

Ponadto, nieustannie podpisuje kontrakty reklamowe z kolejnymi globalnymi markami. Niedawno można było zobaczyć ją w szerokiej kampanii polskiego fintechu XTB, w której wystąpiła u boku innego mistrza UFC - Jirego Prochazki.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić