Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Nie sprawdziła, do kogo wysyła SMS. Jej historię poznały setki tysięcy ludzi

6
Podziel się:

Zoe McCaskey boleśnie przekonała się o tym, że lepiej dwa razy sprawdzić, do kogo się wysyła SMS, zanim ostatecznie naciśnie się "wyślij".

telefon, roaming, unia europejska
telefon, roaming, unia europejska (Shutterstock.com, ponsulak)

Zamiast do koleżanki, napisała do swojego chłopaka, że go zdradza. Ten postanowił się zemścić i wiadomość od niewiernej dziewczyny zamieścił na Twitterze.

Jego wpis natychmiast zrobił furorę. Udostępniło go niemal 50 tys. użytkowników. Zdjęcie wiadomości "polubiło" też ponad 220 tys. internautów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jestem przerażona. Za plecami Jordana spotykam się z innym chłopakiem. Mieliśmy wspólne plany na jutro, bo Jordan miał być do pracy, ale nagle napisał mi, że jutro nie pracuje. Nie wiem, co mam teraz zrobić, bo nie chcę zawieść tego drugiego faceta. Czuję się źle, bo zawodzę obu. Jestem głupia i smutna. Nawet się cała wydepilowałam dla tego kolesia - brzmiał SMS przypadkowo wysłany do chłopaka.

Ludzie nie kryli oburzenia. W komentarzach pod zdjęciem SMS-a przyznali, że dziewczyna faktycznie jest głupia, ale nie dlatego, że omyłkowo wysłała wiadomość nie tam, gdzie trzeba, a dlatego, że w ogóle zdradza swojego chłopaka.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić