Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Przyniosła film z wypożyczalni. W pudełku było coś więcej

38

Amerykanka chciała pochwalić się na Twitterze niezwykłym darem, jaki trafił w ręce jej matki. Jednak sławy, jaką osiągnął jej wpis, nie mogła się spodziewać.

Przyniosła film z wypożyczalni. W pudełku było coś więcej
(Shutterstock.com)

W opakowaniu z filmem na DVD czekała niezwykła niespodzianka. Kobieta, która otrzymała go z wypożyczalni, znalazła w środku 100 dolarów i list podpisany przez tajemniczego Marcosa.

Co miesiąc zamiast wydawać te pieniądze na siebie, rozdaję 100 dolarów nieznajomym. Postanowiłem trochę to zmienić i włożyć pieniądze do pudełka z filmem. Jesteś pierwszą osobą w tym roku, którą obdarowuję. Proszę tylko, by były one wykorzystane w dobrym celu. Nie musisz ich nikomu oddawać. Jeśli potrzebujesz, zachowaj je dla siebie - brzmiała notatka schowana w pudełu z płytą.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Moja mama chciała się tylko zrelaksować i obejrzeć film, ale zamiast tego Bóg pobłogosławił ją czymś więcej. Marcos, kimkolwiek jesteś, niech cię Bóg błogosławi - napisała na Twitterze Liz.

Historia niesamowicie spodobała się użytkownikom Twittera. Ponownie udostępniono ją niemal 30 tys. razy. Post zyskał też ponad 90 tys. polubień.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić