Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Tak się kończy zapraszanie nieznajomych na Facebooku

17

25-letni Michael Young dodał ją do znajomych na Facebooku przez przypadek. Rebecca Luff nie mogła wtedy wiedzieć, że jej zgoda skończy się aż tak dobrze. Internauci oszaleli na punkcie ich historii.

Tak się kończy zapraszanie nieznajomych na Facebooku
(facebook)

Takie romantyczne historie nie zdarzają się często. Zaczęło się niewinnie - od wymiany kilku wiadomości. Jednak, jak oboje twierdzą, od pierwszych chwil byli sobą wzajemnie zainteresowani, chociaż dzieliło ich kilka tysięcy kilometrów. On mieszkał w Australii, a ona w Plymouth w południowej Anglii.

18-letnia Rebecca postanowiła, że musi skończyć z internetowym randkowaniem. Chciała czegoś więcej niż tylko rozmów na Facebooku i przez Skype. Dlatego w końcu się spotkali. Najpierw spędzili kilka dni w jej rodzinnym mieście, później wyjechali na wycieczkę do Amsterdamu.

Zakończenie, jak na filmach. Na wspólnych wakacjach Michael się jej oświadczył, a ona powiedziała "tak". Internautom bardzo spodobała się ich historia, która rozpoczęła się tak naprawdę przypadkowo. Brytyjski "Mirror" opublikował ją na swoim Twitterze, gdzie udostępniono ją kilkaset razy.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić