Była stewardesa zdradza, jak podnieść komfort podróży w klasie economy. "Bezczelna porada"

95

Aktywna na TikTok-u była stewardesa Kat Kamalani pokazała ostatnio, jak uczynić lot klasą ekonomiczną bardziej komfortowym. Jeden z trików nie wszystkim się spodobał.

Była stewardesa zdradza, jak podnieść komfort podróży w klasie economy. "Bezczelna porada"
Kat Kamalani pracowała jako stewardesa przez 6 lat (TikTok)

Na filmie zatytułowanym "Zmień sposób podróżowania" Kat pokazuje trzy sposoby na poprawę standardu lotu klasą ekonomiczną.

"Założę się, że ich nie znacie. A ja robię to za każdym razem!" - mówi w filmie Kat.

Triki podróżnicze

Pierwsza rada skierowana jest do kobiet. Zdradza, by panie otworzył tajny schowek w toalecie, w którym powinny znajdować się produkty takie jak tampony czy podpaski.

Jeśli ich nie ma, to można o nie poprosić stewardesę. Drugi trik także dotyczy toalety, ale wzbudził on sporą dyskusję wśród obserwatorów Kat.

"Wszyscy myślą, że nie możesz korzystać z toalety w pierwszej klasie, ale całkowicie możesz" – zdradza stewardesa. "Dopóki nie stoisz w kuchni, możesz swobodnie korzystać z tej toalety".

Pod postem posypała się lawina komentarzy. Niektórzy bez ogródek piszą, że zawsze korzystają z łazienki w pierwszej klasie. Inni są zdziwieni i deklarują, że będą korzystać. Jeszcze inni są oburzeni, że niższa klasa może korzystać z wyższej. Niektórzy uznali to za bezczelną poradę.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Jak zarobić na wyprzedanym locie

Trzecia rada stewardesy wydaje się być najbardziej sensowna i warto o niej pamiętać.

"Nigdy nie akceptuj pierwszej oferty linii lotniczej, gdy chcą odkupić od ciebie bilet na wyprzedany lot. Zamiast tego, zawsze negocjuj dodatkowe pieniądze lub dodatki" - zdradziła.
Zobacz także: Latać po świecie i jeszcze na tym zarabiać? Zobacz, na jaką pensję może liczyć obsługa samolotu
Autor: IR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić