aktualizacja 

Lecieli do Wrocławia. Długo nie zapomną tego lotu

22

Do Bożego Narodzenia pozostało kilka dni, więc świąteczny klimat udziela się wszystkim. Wyjątkowo mogli poczuć pasażerowie lotu z Warszawy do Wrocławia, gdy szef pokładu przywitał ich w bardzo nietypowym stylu.

Lecieli do Wrocławia. Długo nie zapomną tego lotu
Szef pokładu LOT zadziwił pasażerów (X)

Świąteczną atmosferę czuć obecnie na każdym kroku, a dekoracje ozdabiają nie tylko centra miast, ale też takie miejsca jak dworce czy lotniska.

Wyjątkowe powitanie na pokładzie samolotu LOT

Szef pokładu jednego z samolotów LOT, Łukasz, zadbał o to, żeby niezwykły klimat pasażerowie poczuli także na pokładzie. W przedświątecznym tygodniu wita się w bardzo nietypowy sposób.

Podczas lotu LO3849 z Warszawy do Wrocławia we wtorek 19 grudnia, zamiast załogi, pasażerom najpierw ukazał się Lotek, czyli maskotka linii. Pan Łukasz podkładał mu głos i wykonał jedną z popularnych świątecznych piosenek - o Rudolfie czerwononosym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ceny na jarmarku w europejskiej stolicy. Tanio czy drogo?

Następnie pokazał się pasażerom i powitał ich "na pokładzie świątecznego embraera" naśladując Mikołaja.

- Rudolf czerwononosy jest już gotowy do startu, więc proszę usiąść wygodnie - zachęcił wszystkich mężczyzna z czapką mikołajową na głowie. - Miłego, spokojnego lotu! Ho, ho, ho - zakończył.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na wideo, które umieścił w sieci rzecznik prasowy LOT, Krzysztof Moczulski, słychać oklaski. "Brawo" - woła jeden z pasażerów. "Co może być lepszego w tak pochmurny dzień, niż powitanie na pokładzie LOT przez duet Lotek i Łukasz?" - pyta rzecznik.

W komentarzach na "X" internauci także nie ukrywają, że występ zrobił na nich wrażenie. "Zawsze miło widzieć kogoś, kto lubi swoją pracę i stara się wnieść do niej coś od siebie" - czytamy.

Jeden z internautów zdradził, że miał okazję lecieć z tym samym szefem pokładu dzień wcześniej na innej trasie. "Przerabiałem wczoraj, mega energia. Załoga LO380 z Frankfurtu zrobiła mi wieczór" - napisał Tom Szykulski.

Internauci podkreślają, że szef pokładu także poza okresem świątecznym dba o dobry humor pasażerów. "Łukasz jest świetny, miałem okazję już z nim podróżować", "Pan Łukasz jest świetny! Bez Lotka też nie da się nie uśmiechnąć z nim na pokładzie" - czytamy.

Autor: IKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić