aktualizacja 

Pasażerowie zaczęli ją nagrywać. W Ryanairze puściły jej hamulce

38

Niecodzienne sceny rozegrały się w czwartek na pokładzie samolotu linii Ryanair. Media społecznościowe obiegło nagranie ukazujące pijaną pasażerkę, awanturującą się z załogą. Kobieta w pewnym momencie zagroziła stewardessie, że "zaraz wyśle ją do szpitala". Miała spoliczkować także innego podróżnego. Agresorka została wyprowadzona z samolotu w asyście policji.

Pasażerowie zaczęli ją nagrywać. W Ryanairze puściły jej hamulce
Pijana pasażerka zaczęła awanturować się z załogą (YouTube, DeadlinenewsTV)

Incydent miał miejsce w czwartek 1 września na pokładzie samolotu linii Ryanair lecącego z hiszpańskiego Alicante do Aberdeen w Szkocji. Świadkowie relacjonują, że jedna z pasażerek miała przesadzić z ilością wypitego alkoholu. W pewnym momencie zaczęła awanturować się z załogą.

Pijana pasażerka awanturowała się na pokładzie samolotu. Media obiegło nagranie

Media społecznościowe obiegł film, ukazujący kłótnię pasażerki z załogą samolotu. Widać na nim, że personel pokładowy próbuje uspokoić poirytowaną kobietę. Ta jednak nie daje za wygraną. W pewnym momencie, wraca na swoje miejsce i policzkuje siedzącego obok mężczyznę. Brytyjskie media podają, że był to najprawdopodobniej partner kobiety.

Na tym jednak nagranie się nie kończy. Pijana pasażerka dalej awanturuje się z załogą. W pewnym momencie zwraca się bezpośrednio do stewardessy. Świadkowie relacjonują, że miała grozić "wysłaniem jej do szpitala"

Kolejne ujęcie ukazuje szkocką policję, wchodzącą na pokład samolotu. Agresywna pasażerka zostaje wyprowadzona przez funkcjonariuszy.

Pijacki wybryk na pokładzie Ryanaira. "Zaczęło się, jeszcze zanim wystartowaliśmy"

Następnego dnia po zdarzeniu głos zabrała autorka nagrania. W rozmowie z brytyjskimi mediami opisała, że kobieta stwarzała problemy od początku lotu.

Jeszcze zanim wystartowaliśmy, była bardzo wulgarna. Powiedziała swojemu partnerowi, żeby skończył p… Kiedy wystartowaliśmy, wciąż była bardzo głośno. Wtedy podeszła do niej jedna z pasażerek i poprosiła, żeby się trochę hamowała, bo w samolocie są śpiące dzieci – relacjonuje nagrywająca.

Według opisu, agresywną kobietą od początku musiała zajmować się załoga samolotu. – W pewnym momencie wyjęła papierosa i myślałem, że zamierza go zapalić, ale na szczęście włożyła go tylko za ucho. Zachowywała się bardzo źle – zaznacza filmująca.

Film odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. Większość komentujących skrytykowała zachowanie pijanej kobiety.

Powinno się zakazać picia alkoholu podczas lotów samolotem – napisała jedna z osób.
Ta kobieta nigdy więcej nie powinna zostać wpuszczona na pokład – dodała kolejna.
Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić