Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Patrzą na jedną rzecz, gdy wchodzisz na pokład. Sekret stewardess

87

Witają cię szerokim uśmiechem i miłym "dzień dobry", ale kątem oka spoglądają na twoje ręce. To pierwsza rzecz, na jaką każda stewardessa zwraca uwagę, gdy widzi nowego pasażera. Dlaczego?

Patrzą na jedną rzecz, gdy wchodzisz na pokład. Sekret stewardess
(iStock.com)

To może pomóc uratować ludzkie życie. Stewardessy sprawdzają, czy nie masz w rękach jakiejś książki lub czasopisma związanego z medycyną. W ten sposób w chwili zagrożenia wiedzą, gdzie siedzi potencjalny lekarz.

Stewardessy często wypatrują też osiłków. Atletycznie zbudowani panowie również mogliby się przydać w niektórych sytuacjach, dlatego obsługa samolotu zapamiętuje miejsca, gdzie siedzą takie osoby.

Zobacz także: Nie przegap: Przełom w poszukiwaniach maszyny Malaysia Airlines?

Oczywiście, szczegółow, jakich szuka obsługa jest więcej. Stewardessy już w chwili, gdy pasażerowie wchodzą na pokład chcą wiedzieć, z kim będą miały najwięcej kłopotów. Wypatrują wtedy pijanych lub dziwnie zachowujących się osób.

Musimy wiedzieć takie rzeczy. To znacząco ułatwia nam pracę. Uwierz, że latamy tak dużo, że chcemy, by każdy lot przebiegał jak najspokojniej. Również dla swojej wygody - wyznaje stewardessa Shreya w rozmowie z "Expressem".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić