aktualizacja 

Zobaczyła to na wakacjach i oniemiała. Wczasowicze są podzieleni

22

Tiktokerka spędzająca wakacje w Maroku postanowiła odnieść się do tematu zajmowania przez turystów leżaków. - Przez kilka dni ci ludzie mnie denerwowali. Myślałam, że to samolubne i zastanawiałam się, dlaczego tak robią. Teraz mnie inspirują - tłumaczy Alice w nagraniu, które szybko zebrało dużą liczbę komentarzy.

Zobaczyła to na wakacjach i oniemiała. Wczasowicze są podzieleni
Tiktokerka powiedziała, co myśli o zajmowaniu leżaków (Adobe Stock, africa-studio.com (Olga Yastremska and Leonid Yastremskiy))

Turyści walczący o leżaki przy basenach to częsty widok w hotelach. Jednak niektórzy postrzegają tę praktykę jako ogromne faux-pas. Tiktokerka Alice Benham przyznała, że na początku denerwowało ją takie zachowanie, ale teraz szanuje tych, którzy wcześnie wstają, a nawet nauczyła się czerpać inspirację z ich najlepszych taktyk. Choć — jak dodała — nie zamierza tego powtarzać.

Obserwowała zajmujących leżaki. "Ustawiają budzik o czwartej lub piątej"

Jestem tu już od pięciu dni i coś, co mnie zaskoczyło, to cały proces zajmowania leżaków ręcznikami. Przez kilka dni ci ludzie mnie denerwowali. Myślałam, że to samolubne. Zastanawiałam się, dlaczego tak robią. Teraz mnie inspirują — Alice mówi w filmiku, który nakręciła, będąc na urlopie w Maroku.

Jak dodała, podsłuchiwała też, z jakich sposobów korzystają wczasowicze. — Ustawiają alarmy, budzą się o czwartej lub piątej rano — tłumaczy. Jednak przyznała, że mimo nabycia tej wiedzy, nadal nie jest zainteresowana dołączeniem do bitwy o leżaki, bo zrujnowałoby jej to urlop.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: "Halo Polacy". O tym mieście marzy pół świata. "Niektórych może przerażać"
Budzę się o godz. 11, omija mnie hotelowe śniadanie, bo serwują je za krótko, więc po prostu biorę jakikolwiek leżak, który jest wolny. I wiesz co? Jest mi z tym dobrze. Chciałabym zapytać ich, czy naprawdę warto, ponieważ dla mnie leżenie i odpoczywanie na urlopie jest prezentem, a to, co oni robią, to jak praca — mówi Alice.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Internauci komentują. " I tak wstaję codziennie o 6"

Wideo zostało obejrzane ponad 130 tys. razy i pojawiło się pod nim sporo komentarzy dotyczących zajmowania leżaków.

"Zdejmij ręcznik, jeśli nikogo nie ma. Zawsze tak robię" - napisała jedna z internautek. "Gdybym nie miał dzieci, nie robiłbym tego. Ale kiedy przy basenie nie ma wystarczającej liczby parasoli, wtedy nie mam innego wyjścia" - dodała inna osoba.
"Jestem zakręcony na punkcie leżaków. I tak wstaje codziennie o 6, bez względu na to, czy to urlop, czy nie. Śniadanie jem o 7.30 i opalam się od 8" - kontruje inna osoba.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Autor: HSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić