aktualizacja 

Pokazał wideo z hotelu na Majorce. "Policja ręcznikowa"

68

Powraca dobrze znany problem, jakim jest walka o hotelowe leżaki. Część wczasowiczów biegnie z ręcznikami jeszcze przed śniadaniem, żeby zająć najlepsze miejsca przy basenie, co irytuje pozostałych gości. Okazuje się, że hotele także mają dość tego procederu i coraz częściej z nim walczą.

Pokazał wideo z hotelu na Majorce. "Policja ręcznikowa"
Policja ręcznikowa w akcji (TikTok)

Na południu Europy ręczniki potrafią czasem spoczywać godzinami na przybasenowych leżakach, zanim ponownie pojawi się ich właściciel. Na szczęście coraz więcej obiektów zaczyna walczyć z tym irytującym procederem.

Jeden z użytkowników TikToka pokazał nagranie z hotelu na Majorce, gdzie widać, jak pracownik zbiera pozostawione na leżakach ręczniki, pakuje je do siatek i wynosi znad basenu. To samo robi z dmuchanymi kołami. Wideo tiktoker podpisał: "policja ręcznikowa".

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wideo obejrzało ponad 30 tys. osób. Internauci są zachwyceni i wspierają postawę hotelu. Wiele osób deklaruje, że tak powinno wyglądać w każdym obiekcie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Chorwację odwiedzają kilka razy w roku. "Bardzo prosto się zakochać"

"Chciałbym zobaczyć miny tych turystów, jak wrócili" - napisał jeden z nich. "Dobra robota. Mam nadzieję, że inni to zauważą, bo to wiele by zmieniło. Byłoby mniej stresu na urlopie" - dodał ktoś inny.

Tiktokerka nagrała, jak wyglądają hotelowe leżaki o poranku

Temat problemu rezerwacji leżaków podjęła ostatnio inna tiktokerka. Becky Wells wypoczywała również na Majorce, gdzie codziennie obserwowała irytujący proceder.

W krótkim wideo, które opublikowała, widać zajęte ręcznikami leżaki, których właścicieli nigdzie nie widać. "Minęła godzina, a zarezerwowane leżaki wciąż nie są używane" - czytamy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Film został obejrzany już ponad 669 tys. razy. Internauci chętnie radzą turystce, jak rozwiązać problem. "Nie ma czegoś takiego jak rezerwowanie leżaków, ja po prostu przenoszę czyjś ręcznik gdzie indziej" - napisał jeden z nich, "Po prostu przełóż ręcznik i się kładź. Nikt nie będzie wiedział, że to ty" - wtóruje mu inny.

Autor: IKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić