Pokazuje, jak wygląda praca na największym wycieczkowcu świata. Warunków można pozazdrościć

3

Jeśli to mają być "testy skrajnych warunków", to chyba każdy z nas by chciał mieć takie "skrajne warunki" w swojej pracy. Erica została zatrudniona na Royal Caribbean, największym wycieczkowcu świata o długości 365 m. Statek dopiero pierwszy raz wystartował w pełne morze. Wcześniej trwały ostatnie poprawki i testy. Erica opisała je na swoim TikToku.

Pokazuje, jak wygląda praca na największym wycieczkowcu świata. Warunków można pozazdrościć
Erica pokazała, w jakich warunkach przyszło jej pracować (TikTok)

Ponoć Royal Caribbean, liczący 20 pokładów, jest nawet pięć razy większy od Titanica. Jego budowa pochłonęła 2 mld dolarów (ponad 8 mld zł). Bilety kosztować będą od 1723 do 2639 dolarów od osoby. Statek mieści w sumie 40 restauracji, barów i kawiarni.

Erica pokazała na swoim TikToku, jak to jest pracować na największym wycieczkowcu na świecie.

Aby zobaczyć transformację statku i jego końcowy etap, trzeb było zainstalować mnóstwo rzeźb czy obrazów a także przeprowadzić wiele testów. Wspaniale jest patrzeć, jak zmienia się on każdego dnia - oznajmiła Erica.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Szturm turystów na Tatry. "To nie są goście, którzy przylecieli specjalnie na narty"

Jej zdaniem do jednej z najciekawszych rzeczy, jakie do tej pory widziała na pokładzie, należy perła, czyli ogromna kulista konstrukcja na głównej promenadzie statku, która jest jednocześnie "śmieszna" i "magiczna".

To trochę sztuka, trochę rzeźba, trochę doświadczenie, trochę WOW - przyznał dyrektor ds. innowacji produktów w Royal Caribbean International Jay Schneider.

Tak wygląda test warunków skrajnych na wycieczkowcu

Pierwszy rejs tego statku odbył się 27 stycznia. Jednak wcześniej Erica udostępniła film, na którym pokazała swoim 650 tys. obserwujących, jak wygląda "test warunków skrajnych" na takim statku.

Wbrew pozorom, nie ma w tym nic stresującego. Zadaniem Erici było przetestowanie wszelkich udogodnień i zakwaterowanie się w jednym z najdroższych apartamentów na pokładzie!

No i dali mi do przetestowania apartament, bo na pokładzie nie ma gości, a ja dostałam narożny apartament Sunset Suite - ekscytowała się Erica.

Dodała, że jest pełna pokory i wdzięczności za to, co ją spotkało. Na filmie widać, jak testuje apartament, odwiedza Starbucks, restauracje i kosztuje koktajli.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Widzowie byli zszokowani i dopytywali, jak można zdobyć taką pracę.

Test warunków skrajnych? Serio to tak nazywają??? - dopytywał jeden z internautów.

Fakt, że wyposażenie tak ogromnego wycieczkowca wprawia ludzi w zdumienie nie dziwi Colleen McDaniel, redaktorki naczelnej portalu Cruise Critic.

Myśląc o wszystkim, co zmieniło się w rejsach – i podróżach – w ciągu ostatnich 10 lat, na pokładzie jest tak wiele nowych koncepcji i opcji, że można się nimi wręcz ekscytować - powiedziała w rozmowie z CNN Travel.
Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić