Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Szok na pokładzie British Airways. Cały lot przesiedział na fotelu brudnym od moczu

18

Dla Andrew Wilkinsona lot do RPA będzie traumą do końca życia. Skandaliczne zachowanie stewardessy sprawiło, że jego podróż była najgorszą z możliwych.

(iStock.com)

Niezwykle pechowy przydział miejsc. Pasażer lecący z Londynu do Kapsztadu miał nieszczęście siedzieć na fotelu brudnym od moczu. Samolot nie był porządnie czyszczony po poprzednim locie. Andrew Wilkinson wezwał więc stewardessę i zażądał zmiany miejsca lub jego dokładnego posprzątania.

Pracowniczka British Airways ani myślała spełnić prośbę pasażera. Według jego relacji zniknęła gdzieś na chwilę i wróciła z paczką wilgotnych chusteczek. Później miała powiedzieć pasażerowi by ten wytarł swój fotel, jeśli nie chce siedzieć na brudnym. Na prośbę o zmianę miejsca zareagowała równie niespodziewanie.

Widzę, że postarasz się, by ten lot był dla mnie niezwykle trudny - powiedziała pasażerowi z uśmiechem na ustach.

Linie lotnicze zajęły się sprawą. Nieszczęśliwy pasażer, który opisał pechowy lot w sieci, otrzymał kupon na 435 funtów i punkty promocyjne w programie lojalnościowym. Andrew jest jednak rozczarowany tym, jak potraktowały go linie lotnicze - donosi "Metro".

Nie chcę ich prezentów. Żądam jedynie porządnych przeprosin których nie usłyszałem ani od British Airways, ani od stewardessy - komentuje Wilkinson.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić