W trakcie lotu odkryła, że ma COVID-19. Poddała się 5-godzinnej izolacji w toalecie

93

W mediach głośno o Marisie Fotieo, która poddała się samoizolacji w samolotowej toalecie. W trakcie lotu z USA do Europy odkryła, że ma koronawirusa.

W trakcie lotu odkryła, że ma COVID-19. Poddała się 5-godzinnej izolacji w toalecie
W trakcie lotu odkryła, że ma COVID-19 (TikTok)

Jak donosi Today.com, kobieta wykonała szybki test, bo zaniepokoił ją ból gardła. Gdy tylko okazało się, że wynik jest pozytywny, postanowiła zamknąć się w toalecie, by nie narażać współpasażerów.

Zamknęła się w toalecie, bo miała COVID-19

Na pokładzie lotu z Chicago do Reykjawiku było 150 osób. Pochodząca z Michigan nauczycielka mówiła w rozmowie z mediami, że nie miała wyjścia.

- To było szalone, bałam się, że kogoś zarażę - mówiła w rozmowie z NBC.

Oczywiście nie była to z jej strony samowolka. O wszystkim poinformowała załogę, a ta dostarczała jej jedzenie i napoje w trakcie lotu.

W krótkim wideo na TikToku nauczycielka pokazuje, jak wyglądała jej samoizolacja w WC. Zauważyć można, że na twarzy miała aż trzy maseczki. W opisie żartuje, że to pomieszczenie to kwarantanna dla VIP-ów.

Fotieo poinformowała, że jest zaszczepiona trzema dawkami szczepionki na koronawirusa, ale test zabrała ze sobą z Chicago na wszelki wypadek.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Z toalety na kwarantannę

Po wylądowaniu w stolicy Islandii udała się do hotelu Czerwonego Krzyża, gdzie spędziła 10-dniową kwarantannę. Jedna ze stewardes, która leciała samolotem z Marisą przyniosła jej do hotelu małą choinkę i świąteczny upominek.

- To było wzruszające. ta kobieta to anioł - napisała w mailu do mediów pasażerka.
Zobacz także: Stewardesa miała naprawdę dość. Oto co zrobiła
Autor: IR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić