aktualizacja 

Został wyrzucony z samolotu. Internauci szybko go rozpoznali

101

Tuż przed rejsem samolotem linii Qantas z Bali w Indonezji doszło do sprzeczki między załogą pokładową i jednym z pasażerów. W efekcie kłótni podróżny wraz z rodziną zostali wydaleni z pokładu. Do sieci trafiło nagranie, a internauci łatwo zidentyfikowali "bohatera".

Został wyrzucony z samolotu. Internauci szybko go rozpoznali
Sportowiec oraz jego rodzina zostali wydaleni z samolotu przed odlotem (TikTok)

Jak się okazało, w awanturze z załogą pokładową uczestniczył Zakir Slaimankhel, międzynarodowa gwiazda rugby z Nowej Zelandii. Sportowiec znany jest m.in. z tego, że jest ambasadorem organizacji charytatywnej MATW dla muzułmanów.

Sportowiec wdał się w kłótnię z personelem pokładowym

Gwiazdor został nagrany przez jednego z pasażerów samolotu podczas uczestnictwa w agresywnej dyskusji z personelem pokładowym linii lotniczej Qantas. Slaimankhel zarzucił obsłudze, że doprowadziła do płaczu jego żonę, zwracając jej uwagę w sprawie głośnego zachowania dziecka. Pasażer tłumaczył, że dziecko ząbkowało.

Sprawili, że płakała, a ona płacze ponieważ byli dla niej niegrzeczni. Dla kobiety z nowonarodzonym dzieckiem. To obrzydliwe - słychać na zamieszczonym w sieci nagraniu. - Złościsz się na moją żonę, ponieważ dzieci ząbkują - mówi gwiazdor w innym materiale wideo.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Gwiazdor został usunięty z samolotu

Mężczyzna krzyczał i przeklinał, a personel pokładowy zarzucił mu, że był niegrzeczny i agresywny. W oświadczeniu dla portalu news.com.au rzecznik linii lotniczek Qantas poinformował, że sportowiec oraz jego rodzina zostali ostatecznie usunięci z pokładu samolotu.

Bezpieczeństwo naszych klientów oraz załogi jest naszym priorytetem numer jeden. Prosimy klientów o podążanie za wskazówkami załogi dla zachowania komfortu wszystkich pasażerów obecnych na pokładzie - przekazał w oświadczeniu.

Sytuacja z pokładu samolotu Qantas podzieliła internautów. Część z nich zwróciła uwagę, że mężczyzna bronił swojej rodziny, a jakość obsługi w klasie ekonomicznej pogarsza się z dnia na dzień. Inni sugerowali, że pozostali pasażerowie mają prawo do ciszy i spokoju podczas podróży.

Zobacz także: Wielu turystów obawia się tak robić. "Nie należy się bać"
Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić