Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Ludzie w szoku. Tak upokorzonej kobiety nie widzieli

144

"To musi być jakiś żart. Przecież to niemożliwe, że takie coś dzieje się naprawdę" - relacjonuje kobieta, która nagrała szokujący widok podczas zakupów.

Ludzie w szoku. Tak upokorzonej kobiety nie widzieli
(Youtube.com)

Kobieta w milczeniu pozwala się prowadzić na smyczy. Przez moment widać też, że jej twarz jest zasłonięta chustą. Autorka nagrania nie kryła zdziwienia. Podeszła nawet do dziwnie zachowującej się pary i spytała mężczyznę, dlaczego ten w tak ohydny sposób potraktował młodą blondynkę. Odpowiedzi jednak nie usłyszała. Zamiast tego niecodziennie zachowująca się para opuściła sklep bez żadnych zakupów.

Nagranie szybko obiegło sieć. Pierwotnie pojawiło się na Facebooku, gdzie obejrzały je setki tysięcy użytkowników. Później z niewiadomych przyczyn usunięto je stamtąd, jednak wideo szybko wróciło do internetu za pośrednictwem YouTube.

To trend, nad którym zupełnie nie panujemy. Nasze dzieci przestają rozumieć, co się dzieje na świecie właśnie przez takich ludzi. To stracone pokolenie - grzmi jedna z internautek we wpisie pod nagraniem.

Żart czy przejaw okrutnego potraktowania drugiej osoby? Na podstawie samego nagrania trudno to jednoznacznie stwierdzić. Być może kobieta zwyczajnie przegrała zakład, a stawką było właśnie takie upokorzenie się? Jak myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić