Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Nauczycielka za kratami. Romansowała z 14-latkiem, kupowała mu narkotyki

241

Zakazany romans wyszedł na jaw, bo 14-latek powiedział rodzicom, że jego oceny są coraz gorsze przez zażyłe relacje z 26-letnią Stephanie Peterson, nauczycielką w jego szkole.

Nauczycielka za kratami. Romansowała z 14-latkiem, kupowała mu narkotyki
(Volussia County Office)

W ramach "prywatnych lekcji" kobieta spędzała z nastolatkiem po kilka godzin dziennie. Nauczycielka przedmiotów ścisłych rzekomo pomagała mu w nauce. Chłopak twierdzi, że w czasie spotkań dochodziło między nimi do intymnych zbliżeń. Ponadto kobieta rzekomo kupowała mu marihuanę i wysyłała dziesiątki nagich zdjęć każdego dnia.

Romans nauczycielki z uczniem trwał pół roku. Na dzień przed tym, jak ją aresztowano, kobieta rzuciła pracę w szkole w miejscowości New Smyrna na Florydzie. Kobiecie postawiono dwa zarzuty: molestowania nieletniego i dostarczania nieletniemu środków odurzających. Grozi jej nawet 10 lat więzienia.

Zdarzało się, że przyjeżdzała po niego nawet późnym wieczorem i odwoziła do domu o 2 w nocy - informuje miejscowa policja na Facebooku.

Chłopiec twierdzi, że nauczycielka kazała mu wszystko utrzymywać w tajemnicy. W zamian miała obiecywać pomoc w nauce i kontaktach z innymi nauczycielami. Kobieta od ponad dwóch lat jest mężatką. Razem z partnerem usunęli swoje profile w mediach społecznościowych, gdy pojawiły się informacje o aresztowaniu.

Zobacz także: Zobacz także: Rodzice oburzeni postawą nauczycielki. Zobaczyli, co dzieje się w szkole

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić