Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Karnowski
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Padł ofiarą nowego trendu w sieci. Koledzy oblali go wrzątkiem

56
Podziel się:

15-latek z USA padł ofiarą mody, która masowo zaczyna rozprzestrzeniać się na YouTube. Koledzy poparzyli mu szyję wrzątkiem.

Padł ofiarą nowego trendu w sieci. Koledzy oblali go wrzątkiem
(Youtube.com)

Nickolas Conrad z Arcansas spędzał noc u kolegi. Znajomi postanowili, że poleją go gorącą. 15-latek trafił do szpitala. Zabawa, przez którą ucierpiał chłopak to "The Hot Water Challenge". "Wyzwanie" polega na oblewaniu się gorącą wodą i zbiera w Stanach Zjednoczonych straszne żniwo.

Młody Amerykanin ma na szyi poparzenia 2. stopnia. Lekarzom udało się optatrzyć ranę, jednak twierdzą, że może na jej miejscu zostać spora blizna.

To był najgorszy ból, jaki czułem w życiu. Nie chcę ich znać, nie chcę ich już nigdy widzieć na oczy - opowiada o kolegach Nickolas.

Policja ma przez takie pomysły pełne ręce roboty. Z całego kraju dochodzą coraz nowsze doniesienia o ofiarach tej mody. Już kilkaset nastolatków mogło przez nią ucierpieć - twierdzi "Metro".

W zeszłym miesiącu zmarła nastolatka, którą kuzyn namówił do wypicia wrzątku przez słomkę. Z poparzeniami do szpitala trafiła też 11-latka z Nowego Jorku, na którą koleżanka wylała wrzątek w czasie snu.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(56)
PR
5 lata temu
trend oblewania wrzątkiem. Tego jeszcze nie było
mm3
5 lata temu
Kamil Karnowski- analfabeta po gimbie: "Znajomi postanowili, że poleją go gorącą." "Lekarzom udało się optatrzyć ranę, " -może warto sprawdzić co napisałem?
Senior
5 lata temu
Młodość to głupota. W bursie, w której mieszkałem (ok. 1968) rozrywką był tzw. "rowerek", wkładało się śpiącemu chłopakowi zatłuszczony papier między palce u nogi i podpalało, ile to śmiechu było jak zaczynał wymachiwać nogami. Też zdarzało się, że kogoś mocno w ten sposób poparzono.
taasman
5 lata temu
polak polakowi wilkiem to i tam za oceanem jest podobnie. ŻAL mi Chłopaka mam syna w podobnym wieku. Pracuje z sąsiadami ze wschodu , u nich jest identycznie.
Ewa
5 lata temu
Powinni skoczyć wszyscy do jakiegoś wulkanu,od razu lżej i lepiej zrobiłoby się matce Ziemi.
????
5 lata temu
A dlaczego nie ma mody na pomaganie? Wyzwanie: sprzątaj swój pokój przez cały rok, pomóż dzisiaj 3 osobom, jutro 5. Odrób wszystkie zadania domowe, zgłaszaj się do odpowiedzi na każdej lekcji. Dla niektoych to byłoby dopiero wyzwanie i doświadczanie nieznanego do tej pory.
mm
5 lata temu
Co za pokolenie!!! Normalnie siano we łbie!!!!!
Jan
5 lata temu
Ameryka i amerykanie ,celowo napisałem z małej litery....a po czyna ich poznacie....
GUN-freedom
5 lata temu
Ciemną stroną cywilizacji jest niska śmiertelność podczas narodzin- natura zawsze znajdzie rozwiązanie i stara się wyeliminować ułomne osobniki później- ku naszej radości.
5 lata temu
A kiedy dekapitacja challenge????
No ładnie
5 lata temu
Bałwany. Zero myślenia.
PIT
5 lata temu
I bardzo dobrze... niech działa selekcja naturalna!
Lena
5 lata temu
Jak durnym trzeba być, żeby takie rzeczy robić?!
xyz
5 lata temu
Głupich nie sieją.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić