aktualizacja 

Prosty test obrazkowy. Liczy się, które zwierzę zobaczysz pierwsze

156

Prosty test zdradzi, czy jesteś perfekcjonistą, czy jednak nie przywiązujesz zbytniej wagi do szczegółów. Chcesz widzieć więcej? Sprawdź się!

Kot czy mysz? Co widzisz?
Kot czy mysz? Co widzisz? (Facebook)

Spójrz na obrazek. Przedstawia kota i mysz. To jakie zwierzę zobaczysz jako pierwsze, ujawni, jaki jest sposób twojego myślenia.

Osoby, które w pierwszej kolejności zauważyły kota, nie są typem perfekcjonisty. Nie skupiają się na drobiazgach, potrafią przymknąć oko na niedoskonałości, liczy się dla nich przede wszystkim efekt końcowy, ogólny. Są to osoby kreatywne, pewne siebie i optymistyczne. Przez życie idą z uśmiechem na twarzy i nie boją się podejmować nowych wyzwań. Są to pełni wyobraźni marzyciele, dzięki czemu mogą w życiu osiągnąć naprawdę wiele. Nie zważają na drobne niepowodzenia, gdy upadną, szybko otrząsają się z porażki i idą dalej.

Zobacz także: Czy na pewno do siebie pasujecie? Test dla par(https://www.o2.pl/quiz/kobieta/6621545939105921/start)

*Osoby które na pierwszy rzut oka dostrzegły na ilustracji mysz to z kolei urodzeni perfekcjoniści. * Gdy na swojej drodze napotkają przeciwności, czy doświadczą porażki, ich pewność siebie może legnąć w gruzach. Z kolei czują się pewnie, gdy trzymają się listy wytycznych i mogą ją realizować krok po kroku. Dla nich najważniejszy jest szczegółowo opracowany plan działania. Nie traktują życia w sposób holistyczny, wolą skupiać się na szczegółach. Ludzie ufają takim osobom, gdyż nie podejmują ryzyka i wybierają sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Dla nich wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Pamiętaj, że niezależnie od tego, co zauważyłeś na obrazku jako pierwsze, każdy z nas myśli i działa inaczej i to czyni nas wyjątkowymi. Jedni uważają, że diabeł tkwi w szczegółach, inni że to całokształt jest najważniejszy. Dlatego nie można wskazać, że któryś ze sposobów podejmowania prze nas decyzji jest lepszy lub gorszy.

Autor: KKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić