Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Sikają pod prysznicem i chcą pokazywać emocje. Przyznali się na forum

24

Wbrew pozorom mężczyźni wcale nie chcą pozostawać tajemniczy dla swoich partnerek. Użytkownicy Reddita ujawnili, co ich zdaniem kobiety powinny o nich wiedzieć.

mężczyzna
mężczyzna (123RF.COM, 123rf)

Według mężczyzn kobiety często źle odczytują ich reakcje. Przez to dochodzi do wielu nieporozumień. A wystarczyłoby im wyjaśnić kilka prostych spraw. Najważniejsze jest to, że gdy panowie mówią, iż nie myślą o niczym, rzeczywiście tak jest. Nie jest to tani wybieg, by nie zdradzać jakichś sekretów.

Kobiety często myślą, że cały czas chcemy być męscy. Pewnie wielu z nas się do tego nie przyzna, ale każdy chce być tą mniejszą, gdy przytulamy się "na łyżeczkę". Dlaczego tak trudno to zrozumieć? - komentował na forum użytkownik bjmeehan29.

Faceci też lubią komplementy, one nie są zarezerwowane dla kobiet. Wielu komentujących skarżyło się na to, że zbyt rzadko słyszą jakiekolwiek pochwały dotyczące wyglądu. Niektórzy twierdzili, że pomimo względnej atrakcyjności, miłe słowa w tym temacie słyszeli zaledwie kilka razy w życiu. Dodawali, że oczekują komplementów wypowiadanych wprost, a nie między wierszami, bo jak twierdzą "faceci nie dostrzegają zakodowanych subtelności".

Nie jesteśmy z kamienia. Też mamy emocje, ale przez lata wmawia się nam, że kobiety nie powinny ich widzieć. Niech moja dziewczyna wie, że też coś czuję. Jednak kobiety powinny pamiętać, że trudniej przychodzi nam okazywanie uczuć, bo w przeciwieństwie do nich, nie ćwiczymy tego przez całe swoje życie - skomentował jeden z użytkowników.

Na forum pojawiły się też mniej poważne i nie dotyczące uczuć wpisy. Wielu przyznało otwarcie, że oddają mocz podczas kąpieli. Chociaż brzmi to niesmacznie, do takich praktyk przyznało się kilkudziesięciu użytkowników forum. Część z nich przyznała także, że największą obelgą, jaką meżczyzna może usłyszeć z ust kobiety, jest nazwanie go bezużytecznym.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić