Uprawiali seks codziennie przez rok. Kobieta opowiada, co się zmieniło

107

Amerykańskie małżeństwo zdecydowało się na nietypowy eksperyment. Po narodzinach trzeciego dziecka, Brittany i Andy Gibbons postanowili przez rok codziennie uprawiać seks.

Uprawiali seks codziennie. Znacznie się do siebie zbliżyli
Uprawiali seks codziennie. Znacznie się do siebie zbliżyli (Facebook)

Para z USA postanowiła zmienić swoje pożycie intymne i uprawiać seks codziennie przez rok. Jak ten ciekawy eksperyment zmienił życie małżonków?

Brittany Gibbons, matka trojga dzieci, miała kompleksy na punkcie swojego ciała. Po urodzeniu trzeciego dziecka wstydziła się pokazać się nago przy swoim mężu, dlatego kochali się już tylko przy zgaszonym świetle.

W pewnym momencie małżeństwo zadecydowało, że przez rok każdego dnia będzie uprawiało seks. Ten eksperyment miał wyleczyć Brittany z kompleksów, a także poprawić małżeńskie relacje. To wyzwanie nie było wcale dla nich łatwe i na początku ciężko im było wytrwać w postanowieniu.

Mimo wątpliwości, po paru miesiącach zauważyli zmiany na lepsze, a ich więź się umocniła. Pod koniec sami byli zaskoczeni rezultatem tego eksperymentu.

W ich sypialni powróciła namiętna i romantyczna atmosfera. Seks był znowu przyjemny jak kiedyś. Brittany nie bała się już rozebrać przy mężu i pokazywać mu swoje ciało. Poczuła się znowu piękna i akceptowana przez Andy'ego.

Andy i Brittany po zakończeniu tego seksualnego wyzwania byli bogatsi o nowe doświadczenia i pewni, że żaden kryzys nie zniszczy ich związku. Stwierdzili jednak, że nie będą kontynuować eksperymentu, bo są ludźmi a nie robotami i będą uprawiać seks, kiedy będą naprawdę mieli na to ochotę.

Zobacz też: Policjant potrącił pieszego i dostał pouczenie. Komendant wyjaśnia

Autor: KAM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić